Bad ESN, co to znamená?

Od: Datum: 16.06.14 17:58 odpovědí: 2 změna: 16.06.14 18:38

Zdravím,

chtěl bych koupit na E-bay.com mobilní telefon. Bohužel nevím, co znamená, když majitel telefonu uvádí "Bad ESN" má to vlil na funkčnost či klasický běh telefonu? Předem děkuju za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.14 18:23

ESN se týká lidí žijících v americe. Funguje to tak, že oni nepotřebují sim kartu. Jen operátor nahraje nějaké číslo. Nevím přesně jak to funguje. Ale bál bych se, aby nebyl problém tady v čr. Problém s wifi, 3g, wap apod...

Slyšel jsem, že existuje nějaký fix co to opraví, ale dokázaný to nemám. Taky je možnost, že telefon nebude mít slot na sim kartu. Já bych to nebral. Myslím, že to má využití tak maximálně na náhradní díly. Třeba je někdo chytřejší a podá lepší info.

Ohodnoceno: 2x

Od: loops
Datum: 16.06.14 18:38

Díky za vysvětlení. Všude je to vysvětleno odborně, ale já to potřeboval přesně takto, "laicky". Ještě jednou, děkuju.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.