Vodafone-tarif Odepiš

Od: Datum: 12.06.14 19:12 odpovědí: 1 změna: 12.06.14 19:31

Přišla mi smska od Vodafone,že mění podmínky u tarifu Odepiš, kde jsem platil 10,-Kč měsíčně a měl za to 40 minut do sítě Vodafone. Ale od června již chtějí 49,-měsíčně a za to nabízejí 400 minut do sítě Vodafone. Napsal jsem jim,že s tím nesouhlasím, odepsali, že na to mají právo a že mohu přejít na jiný ( nulový ) tarif. Ale žádný tarif, který nabízí 40 minut za 10,-Kč do sítě Vodafone nemají :( Dá se s tím něco dělat, nebo se s tím musím smířit? Máte taky někdo tento tarif a jaký na to máte názor?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.14 19:31

Používáme ho v EZS ano je to tak zdražují ho na 49,- psali to nedávno ve zprávách a jaký mám nazor? že si tady ti šmejdi snáma vitírají zádel ,jsou dvě možnosti buť lamentovat vohnout se a platit , nebo jít jinam . Já kdybych v práci řekl že od noveho měsíce pracuju za vyší mzdu tak se mi vysmějou .

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.