Polohovací postel a zdroj

Od: Datum: 10.06.14 19:37 odpovědí: 4 změna: 10.06.14 23:17

prosím mám dotaz. Polohovací postel pro invalidu která má 2 nezávislé motory. Jeden na polohování a druhý na zvedání celé ložné plochy. z postele vede 1 kabel do zásuvky-elektrika.Potom je tam nějaké"táhlo" odkud vede šňůra k ovladači s tlačítky. Ráda bych tu postel měla na ovládání např. jako bezdr. myš ap. S tou postelí jezdím po celém bytě a už mne nebaví stále tahat a dávat pozor na šňůru. Díky za každou rozumnou radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.14 20:02

Toto je dotaz na výrobce polohovatelné postele.

Já osobně bych byl rád za to, že postel funguje a dobře ti slouží. To že všude taháš kabely je možná nepříjemné, ale kabely jsou spolehlivé. Dokud kabel nepřetrhneš nebo nezlomíš (a tím přerušíš) tak stále funguje.

Do dálkového ovládání musíš mít baterie a nebo mít dálkový ovladač průběžně na nabíječce. Dálkové ovládání je drahé zařízení, takže si musíš připravit peníze na případnou úpravu postele.

Doporučuju spojit se s výrobcem a zeptat se jeho, jestli něco takového vůbec nabízí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.06.14 20:53

Ano, jsou i s bezdrátovým ovladačem :

http://www.posteleimatrace.cz…ost-LUX-EXPERT-MOTO---Tropico

Ohodnoceno: 2x

Od: virus*
Datum: 10.06.14 21:59

Pozor..odkaz je sice správný,ale stále tam zůstává napájení el.motorů polohování,takže bezdrát. ovladačem se uživatel zbaví pouze kabelu k vlastnímu ovladači.Napájení postele zůstává stále jen na kabelu do zásuvky.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.06.14 23:17

díky všem,už to chápu. Prostě ty motory musí mít napájení ze zásuvky. Šlo mi jen o o to,že kam se hnu po baráku tak tu postel stále převážím za sebou. Musím mít neustále kvůli postižení muže na očích. Nepomůže mi ani odkaz na rošt,máme spec. postel a tyto rošty nejsou vhodné. Přesto díky.

aspoň budu mít vytrénované svaly

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.