Nokia Lumia 920 - kontakty z windows live

Od: Datum: 08.06.14 11:59 odpovědí: 1 změna: 08.06.14 12:57

Dobrý den, prosím o radu

nedávn jsme dal reklamovat telefon Nokia Lumia 920, ale zjistil jsem, že se mi vymažou všechny kontakty. Pán z schopu mi řekl, že je mám uloženy na účtu windows live (nějaký mail od Nokie?). Jenže mám problém s přihlášením, vím nick, ale nevím, co mám za zavináčem (nějaké ***live*** co mi tam dala sama ta nokie při založení).

otázkou tedy je, co mám za tím zavináčem, kdyby někdo věděl, co tam ten telefon sám dá?

A nebo nějaký jiný nápad jak přijít zpět ke kontaktům. Někdo říkal, že si je ukládá i vodafone park, ale tam jsme nic nenašel.

Děkuji moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: epr
Datum: 08.06.14 12:57

Kontakty a vše další byste měl mýt uloženo u Microsoftu tedy na stránkách www.outlook.com, v našem případě www.outlook.cz , kde se vytvoříte mai s názvem něco@outlook.cz . Poud máte účet u hotmailu, pak nebo u čeho jiného, pak tahle původní úložiště nahrazuje právě jednotný systém www.outlook.cz. Zde si můžeze v nastavení měnit spousty věcí i přejmenovávat mailové adresy.

K vašemu problému: doporučuji si založit účet na uvedených stránkách, přepsat si do příslušných kolonek vaše kontakty z mobilu (na tom webu to jsou Lidé) a napříště řádně vést agendu. Zrovna tak v mobilu založíte účet něco@outlook.cz a vše bude rázem synchronizováno. Pokud používáte na mailovou poštu MS Outlook (Office), pak je vše o to jednodušší a propojení je o hodně jednodušší (je třeba ale v MS Outlooku vytvořit synchronizační účet (má jiná nastavení od mailového něco@outlook.cz ).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.