Připojení k internetu na mobilu

Od: Datum: 07.07.14 18:47 odpovědí: 5 změna: 07.07.14 19:12

Dobrý den.Dnes jsem se už ptal,poradili jste mi,tak ještě jednu otázku.Připojil jsem se na wifi doma u počítače a stáhl hru kterou jsem chtěl.Pak jsem se odpoji od wifi.A teď k otázce.Comám udělat aby se telefon připojil normálně (bez wifi).Na telefonu mám povoleno datové připojení.A když kliknu na ikonu Google Chrome-stránka naběhne,ale objeví se "Google Chrome nemůže webovou stránku zobrazit,protože mobilní zařízení není připojeno k internetu"Jak ho tedy připojit?Děkuji.

doplněno 08.07.14 13:21:

Na samoobsluze operátora mám internet aktivovanýAle neobjevuje se mi to písmeno o připojení(G,H¨;)Nevím kde co v mobilu nastavit.Kam přesně vlézt.

doplněno 08.07.14 13:23:

Ohneta píše něco o přístupových bodech,ale kde to najdu v mobilu?

doplněno 08.07.14 13:41:

Zak už je to OK.Naskočilo písmeno E vedle síly signálu a funguje.Našel jsem to nastavení a nebylo zatržené slovo WAP,tak jsem ho zatrhl-vypnul a zapnul telefon a naskočilo to.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kovsky
Datum: 07.07.14 18:51

Skutečně máte službu internet v mobilu aktivovanou? Zkusil jste vypnout a znovu zapnout datové připojení? Popřípadě, máte signál? Tím myslím minimálně "E", nebo "H" u ikonky signálu v liště?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.07.14 18:53

Pokud máte povolen datový přenos a přesto se nelze připojit, tak bud nemáte nastaveny přístupové body, nebo nemáte u operátora internet aktivován. Více na stránkách mobil.cz http://www.mobil.cz/mobilni-internet-zdarma.aspx

doplněno 07.07.14 19:03:

A už jste z telefonu, resp. simky uskutečnil hovor? Na stránkách píšou, že se internet aktivuje automaticky cca do 10. minut od uskutečnění prvního hovoru.

doplněno 07.07.14 19:04:

oprava: ne 10 minut, ale několik desítek minut

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.07.14 19:01

Signál je silný.Koupil jsem SIM dneska ,obsahuje internet zdarma(200Mb rychle a po vyčrepání zpomalí.Ty přístupové body jsem určitě nenastavoval a nevím kam v tom mobilu vlézt.

Datum: 07.07.14 19:08

Aha,tak to neuskutečnil,to jsem přehlídl.Tak jdu někomu brnknout a uvidíme.Zatím děkuji.

Datum: 07.07.14 19:12

Nemáte zač. Pokud bude aktivní, tak se vám u ikonky signálu objeví písmenka, jak psal kovsky. Buď E, G, nebo H, to dle typu připojení.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.