Nejde mi spustit HTC ONE X

Od: Datum: 06.06.14 01:55 odpovědí: 3 změna: 08.06.14 00:24

Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně mobilu - HTC ONE X. Z ničeho nic se při pouštění písničky vypnul a už se nechce zapnout. Zkusila jsem ho dát na nabíječku, po pár minutách zapnout - nic. Tak jsem ho resetovala, objevila se bílá plocha a logo HTC, nechala jsem to tak, jenže se mobil začal přehřívat - raději jsem ho vypla. Teď se neobjeví ani bíla plocha, ani náznak "života". Ať si tlačítka mačkám, jak chci, nemá to žádný smysl.Nemyslím si, že by byla chyba v nabíječce, jelikož ostatní HTCčka normálně nabíjí. Děkuju za každou pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.14 05:57
Pak už mě jen napadá vyndat baterii, chvíli počkat a vrátit ji zpět. Pokud nepomůže, tak Hard reset a když ani to ne, tak servis.. Otázka je, jestli by se oprava vyplatila..
doplněno 06.06.14 06:03: http://www.hard-reset.com/htc-one-x-hard-reset.html
doplněno 08.06.14 06:49: A co ten Hard reset? Nepomohl? Vyzkoušeno? Dle návodu se má zmáčknout a držet tlačítko volume dolů (pro ztišení) a zapínání/vypínání (najednou) a počkat až naběhne obrazovka s volbou. Pak uvolnit ta tlačítka a volume dolů se vybere faktory reset a potvrdí tlačítkem zapnout/vypnout - samozřejmě, že to vymaže veškerá data v telefonu..
Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 06.06.14 06:41

Dobrý den, zkuste již uvedenou radu, ale já si myslím, že baterie dosloužila. Jak je tam dlouho, resp. jak je stará? To teplo bude zřejmě ohřátá baterie a to by dělat neměla.

Takže, nejspíše Vás čeká nákup nové baterie. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: kate*
Datum: 08.06.14 00:24

Baterie je tam dlouho, něco přes 2 roky, ale tou to není. Teď už mobil zapnout jde, ovšem zůstává tam jen bílá plocha s logem a občas se zresetuje, navíc zůstane zaplý i bez použití nabíječky. Ještě dnes ráno už si v pohodě běžel, pak se sekl, zase se zresetoval a naběhlo jen logo. Nedostanu se ani k továrnímu nastavení. Asi jedině fakt tu opravu, no ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.