Zobrazování času (vč. sec) nad programy

Od: Datum: 05.06.14 17:44 odpovědí: 3 změna: 08.06.14 11:21
avatar

Ahoj, často na svém Samsung Galaxy Tab3 lovím na Aukru a potřeboval bych (hledal jsem, ale nenašel) utilitku (widget či něco), která by mi umožnila zobrazit čas včetně sekund nad spuštěným Firefoxem. Klidně by se mohlo jednat o úpravu (ve smyslu přidání sekund) u času, který je zobrazený v horní liště. Prostě něco, co by mi umožňovalo na minutu či dvě sledovat aukci a současně přesný čas a ve vhodném okamžiku přihodit. Rady typu, že si mám před sebe postavit budík, jsem už dostal, ale v terénu, na cestách apod. je to velmi nepohodlné ;)

Nevíte o něčem anebo jak elegantně tuto věc řešit? Díky, Ivo


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.14 18:35
avatar

zepe: tak tos mě na míle přisunul k vyřešení mého problému *ua*

Kdyby se tak ještě povedlo přehodit ty sekundy doprava, tak by to bylo úplně perfektní

Datum: 08.06.14 11:21
avatar

Nedalo mi to a zkusil jsem ještě trochu "pogooglit" a narazil jsem na zajímavý widget (asi jich bude více podobných, ale už jsem neměl sil - louskat "engliš" překládače "uff"), pomocí kterého si nadefinujete primární a případně i sekundární hodiny vč. datumu (u placené verze je těch možností podstatně víc). Má to poměrně slušné odezvy od uživatelů až na jednu drobnost: jak napsal jeden recenzent "baterka mizí doslova před očima". Je zde ale výhoda, že se režim zobrazování dá ovlivnit v nastavení. Pak už vysávání batérie bylo pozvolnější. Ideální by bylo, kdyby se daly přímo zvolit aplikace, při kterých by se vteřiny zobrazovaly (asi zkusím navrhnout autorovi *sok*)

Speciální dík patří zepemu, neboď díky tomu, jak mě svým příspěvkem navedl, jsem se aspoň mohl líp orientovat *palec*

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.