Budou mi účtovány poplatky?

Od: Datum: 30.05.14 20:42 odpovědí: 3 změna: 31.05.14 08:37

Dobrý večer, našel jsem si na internetu skvělou aplikaci AirDroid, možná ji znáte. Zaujala mě tam hlvaně funkce zaměření telefonu v případě ztráty nebo krádeže. Jenže to vyžaduje mít zapnuté funkce- Přístup k mé poloze, satelity GPS a Bezdrátové sítě. U operátora si neplatím za internet, protože využívám jen WIFI. Myslíte, že když budu mít všechny tyto funkce pořád puštěné, tak mi může operátor účtovat poplatky? Nechci totiž platit nic navíc, než mám v tarifu.

Děkuji za radu :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.14 06:13

Záleží na operátorovi,takže tady asi názor nebude a bude nutné se podívat na jeho obchodní podmínky.Ale protože u operátorů nic není zadarmo,myslím že ano.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.05.14 08:14
Ty funkce, které píšete, vyžadují připojení k internetu. U mého telefonu, pokud v nastavení vypnu datové připojení, tak výše popsané funkce fungují jen v případě k připojení k WiFi. Pokud si tedy v telefonu a u operátora jste schopný zakázat datové připojení, tak by to měli být o. K.

Datum: 31.05.14 08:37
Tech aplikací je celá řada. Jedna z nich je zakomponovana přímo v androidu přes Google. Pokud máte zakázané data u operátora, nic platit nebudete. Sledování polohy pak probíhá pomocí Wi-fi, mobilních sítí a gps. Tohle mám spuštěné pořad...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.