SMS brána od VODAFONE

Od: Datum: 29.05.14 21:40 odpovědí: 3 změna: 30.05.14 13:43
avatar

Dobrý den, chcu se zeptat, zdali mám Vodafone stejnou SMS bránu (principem) jako T-Mobile. Vím, že dříve, když se z této sms brány na internetu psalo, bylo to zadarmo, ale hodilo to před sms texh, zdarma zasláno ze sms brány. J e to tak stále? A zadarmo?)

Děkuji za reakce,


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.14 22:18
avatar

Dobrý večer,
jestli správně rozumím Vašemu dotazu, stačí se zaregitrovat na www.vodafonepark.cz a pak SMS odeslané z téhle brány budou identifikovány Vaším číslem, bez reklamních textů. Do sítě Vodafone je to zdarma.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pepr®
Datum: 29.05.14 22:31
avatar

Pokud zadáte při odesílání svoje správné tel. číslo a příjemce vás má v seznamu, tak se sms ukáže pod vašim jménem. Jen je před textem zprávy www: Jakože je to poslané s netu. Ale myslím, že každému to nemusí hned dojít, že ty wwwéčka znamenají, že je to z sms brány.

Narozdíl od brány T-mobile, kde číslo odesíletele nezadáváte a tak příjemci přijde zpráva, která jako odesílatele má "z internetu". V textu zprávy už není nic navíc. Jen samotný text zprávy.

Zadarmo to je stále. I pro ty co nejsou zákazníci Vodafone.

Jen je ta brána trochu schovaná. Odkaz je drobnym písmem dole. (Poslat smsku)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tetabeta
Datum: 30.05.14 13:43

Vodafone bránu můžete užívat pokud máte Vodafone sim kartu, je to zadarmo do Vodafone sítě a do ostatních snad za 2,50 nevím přesně, ale určitě je to tam napsaný. Pokud máte tedy jejich sim kartu, zprávy se odešlou bez jakých koliv www a zadarmo. Pokud nemáte jejich sim kartu, nejspíš vám to regiostaraco ani nedovolí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.