Mikro Hi-Fi systemy - rozdil

Od: Datum: 04.08.14 11:29 odpovědí: 9 změna: 04.08.14 21:33

Ahoj, porebuju k PC pripojit mikro hi-fi system misto malych bednicek, uz jsem nasel priblizne ktery by mi stacil, ale problem je, ze jsou dva (Samsung) s cenovym rozdilem a ja nemuzu zjistit co je lepsi.

Odkazy:

http://www.czc.cz/samsung-mm-e330d/105343/produkt

http://www.czc.cz/samsung-mm-e320/138563/produkt

Mohl by nekdo prosim vysvetlit jestli jsou nejake zasadni rozidly mezi temito sestavami? A taky bych ocenil kdybych mel presne rozmery obou hifin (kazde elektro totiz pise neco jineho...) Dekuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 04.08.14 12:06

na první pohled dražší podporuje i DVD a má větší výkon...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.08.14 15:19

Jak bylo už poznamenáno, tak E330D má větší výkon a dvoupásmové reprobedny. To znamená, že o celý zvukový rozsah se dělí dva reproduktory (basový a výškový. Zvuk by měl být tím pádem lepší a čistější s vyšším rozsahem, kdežto u E320 si musí poradit s celým rozsahem jeden univerzální chudáček sám a tak ty mezní hodnoty zvuku nedá.

Datum: 04.08.14 16:00

Oba mikrosystémy mají dvoupásmové reproduktory.

doplněno 04.08.14 17:19:

Jako zvuk k počítači těch 2x10W stačí, pokud to bude i na občasné poslouchání muziky, volil bych tu výkonnější. Ty malé bedýnky mají houby učinnost a rezerva výkonu nebude na škodu, ale je to 900Kč navíc, takže to už je na vás.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.08.14 16:33

Fakt, že dražší podporuje DVD tady ztrácí opodstatnění, jelikož v kompu DVD mechaniku již máte.

Bohatě stačí ta e320. Vstup na jack 3.5 má a to je rozhodující. Výkon bych neřešil. 2x 10 Watt je postačující.

Já mám 2x 320 Watt a kdybych to opravdu osolil, tak mě sousedi zabijou... a to bydlím v baráku *smich*

Ohodnoceno: 2x

Od: bass
Datum: 04.08.14 18:06

No je pravda ze ted jsem zvykly na starou Sony 2x5W a na max jsem ji kvuli hluku nikdy nepoustel :D takze 2x10 bude asi k PC stacit i na internetove radio.

Jedine info co jsem nenasel, jsou rozmery a dalkove ovladani... u te drazsi DO bylo i vyfoceno, ale u levnejsi sestavy se o ovladani nikde nepise. Nebo to je tak bezna vec ze ma ovladani kazda sestava?

Datum: 04.08.14 18:13

a proč si nenecháte starou minivěž Sony? Osobně bych teda co se týká zvuku více věřil Sony než Samsungu ;)

Datum: 04.08.14 18:37

Protoze prestava fungovat - sama se vypina, zvuk jde spatne regulovat (otocim nahoru a klesne o 3 dolu a naopak), jedna bedna hodne sumi a prestava hrat, nefunguje RDS... je toho vice :) Jak jsem psal, to dalkove ovladani k Samsungu nikde nemohu najit... tedy jestli tam vubec je.

Datum: 04.08.14 19:37

Stačí si zajít na stránky Samsung a najít si návod, je pro oba modely zároveň a o dálkáči se tam zmiňují, nevím ale jestli jej mají oba modely. Ta věž Sony měla opravdu jen 5W? A to se jí chcete zbavit, já osobně bych to nedělal, prosazuji heslo RECIRKULOVAT - opravit ať slouží dál, tohle lehkomyslné vyhazování čehokoliv už mě nebaví, lidi nemají rozum, naše matička země není bezedná a spotřeba a výroba všechmožných nesmyslů roste exponencionální křivkou, co budou dělat naši potomci, na to nikdo nemyslí.

Datum: 04.08.14 21:33

Asi mate pravdu, podle recenzi co pisi lide na srovnavacim webu, ma i tahle sestava DO :). Starou Sony v planu vyhazovat nemame, nejspis bude slouzit jako repro k TV ;) Dekuju vsem za pomoc.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.