Nelze přehrát avi na set top boxu

Od: Datum: 07.07.14 17:41 odpovědí: 1 změna: 07.07.14 18:32

Dobrý den, mám set top box ecg 960 pvr a když jsem si tam chtěl přehrát nějaký film na flashce, tak pokud měl nějaký jiný formát, tak jsem si ho v nějakém programu zkonvertoval, ale už nevím v jakém. Pak jsem dlouho žádný film nepotřeboval přehrát, ale teď když si tam chci něco přehrát, tak používám format factory. Set top box by měl přehrávat kodeky: xvid, divx, mpeg1/2. Ale když video zkonvertuji, vůbec ho nelze na set top boxu přehrát. Ale třeba nějaký film z ulož.to lze přehrát. Tak nevím co s tím, asi jiný program na konverzaci, prosím poraďte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.14 18:32

Tenhle článek je sice o DVD přehrávačích, ale princip je stejný. Zjistěte si, jaké kodeky a formáty používá film, co na STB hraje, a ty ostatní konvertujte klidně dál pomocí FormatFactory, ale tak, aby používal stejné formáty videa a zvuku.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.