Zopo ZP980 /C2 X Zopo ZP1000

Od: Datum: 23.05.14 15:03 odpovědí: 6 změna: 23.05.14 17:52

Dobrý den,

poraďte a řekněte který z těchto 2 typů by jste vybrali.

http://www.zopomobile.cz/p/zo…zp980-c2-32gb-bila/#comment93

http://www.zopomobile.cz/p/zopo-zp1000-zlata/

Máte to někdo doma, nějaká zkušenost.

1000 je novější typ, ale má 1GB RAM a nedá se rozšířit paměť. Prý se to řeší tak, že se vše ukládá na google účet. Neumím si představit, jak dcera někam něco ukládá, ani já netuším o co jde. Předem díky všem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.14 15:21

A kolik let je dcerce? Jinak jsou i lepší telefony za stejné peníze než tyto, nevím co je pro Vás nejzásadnější, jestli fotoaparát, procesor, ram...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.14 17:27

Dcera je velká, skoro 18, ale technický antitalent. Nejzásadnější? Aby se to nesekalo, fotilo to pekne, rychle to prohlizelo net. Jaké lepší telefony myslíte konkrétně. Dobré by bylo také 2 simky.

Datum: 23.05.14 16:49
Manželce a dceři jsem koupil zopo c2 32 giga paměť. Telefon i s dopravou z Číny stál 5000 Kč jeden kus. Nutno říct ze v balení byly tři fólie na displej, sluchátka, flipove pouzdro, silikonové pouzdro, USB kabel, nabijecka, touchpad se šňůrkou a kolikem, který se zasune do otvoru pro sluchátka. Pak tam byla ještě taková prisavka, která drží telefon pro sledování videa či filmů. Ti překupníci u nás toto příslušenství vyberu a prodávají ještě navíc za super ceny...
Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.05.14 17:33

A jak je to s češtinou, je tam v mobilu? A odkud jste to kupoval, nějaký odkaz můžete prosím dát? S mojí směšnou znalostí angličtiny, no ale snad by to šlo objednat. To se platí předem nebo při předání? Já s tím nemám žádné zkušenosti.

Datum: 23.05.14 17:52
Kupoval jsem na aliexpres.com, čeština je součást adroidu. Platí se předem, cena je včetně dopravy DHL. Nechte si napsat nižší cenu ať u nás nemusíte platit DPH. Jde to i dopravou zdarma, ale trvá to dlouho, pošta to zadržuje a zaplatíte další poplatky. Signál gps funguje v pořádku, akorát se delší dobu chytá.

Datum: 23.05.14 17:18
Pokud chete telefon cena/výkon/kvalita, tak zopo zp998 z Číny vyjde kolem 6000kc u nás 9000kc,jediný musím upozornit - nefunguje dobře gps(u tohodle modelu).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.