Co prehraje externi hard disk v TV?

Od: Datum: 21.05.14 18:46 odpovědí: 6 změna: 21.05.14 22:32

Dobry den,

chtela jsem se poradit kvuli externimu hard disku.

Stahuju synovi pohadky apod. vse na externi hard disk, jedna se mi o to, ze bych chtela ten hard disk nejak pripojit, aby to hralo v TV, ale tv nam to nepodporuje. Mame starsi dvd ale ten nema usb. Jde to nejak jednoduseji vyresit? Existuje napr. novy dvd, ktery by sel propojit s tim hard diskem?

Diky za tipy,

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.14 19:01

Ano, jde to bud přes dvd, nebo i settobox pokud mají usb vstupy

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 21.05.14 19:23

Pozor na jednu podstatnou věc, ne všechno co se stáhne dokáže takové zařízení přehrát. Počítač pokud něco nepřehraje tak stačí nainstalovat jiný kodek.

Od: pepr®
Datum: 21.05.14 19:36

Tudíž následuje otázka: Susannko, TV nepodporuje co? Připojení a přehrávání z HDD obecně nebo "jen" nepřehraje to co jste stáhla? Jakou přesně máte TV (název, typ)?

Datum: 21.05.14 22:31

ten hard disk ma usb a televize ma jen scart

Od: martink*
Datum: 21.05.14 19:24

Existují i nové tv, které mají usb přímo v sobě, nebo se k nim dá připojit přes wifi přímo z počítače. Pak je možné ještě koupit android TV krabičky, které to vyřeší.

Důležité prostě je kolik za to chcete dát peněz a co má vaše televize za vstupy. Pokud co nejlevněší řešení tak prostě kupte redukci z toho co máte v televizi na to co máte v notebooku.

Datum: 21.05.14 22:32

Takze jestli to chapu dobre, tak kdyz koupim ted nejake lepsi novejsi dvd a pak zapojim usb do dvd a dvd do televize pres scart, tak by si to melo poradit?

Momentalne to resim vypalenyma dvd ale prijde mi to zbytecny a slozity.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.