Mobil B2100 přenášení dat do PC

Od: Datum: 20.05.14 18:17 odpovědí: 1 změna: 21.05.14 20:16

nevíte někdo proč mi nejdou přenášet fotky do PC, které jsem vyfotil s mobilem samsung B2100. mam datový kabel akdyž ho připojim k PC tak vidim pouze soubory, které jsem přesunul z PC do mobilu.

A nejdou mi ani videa, které si stáhnu z PC do mobilu tak mi to ukazuje rouvnou že pravděpodobně nepude přehrát.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 21.05.14 20:16
avatar

Předpokládám, že nepoužíváte ke spojení žádný program. Připojíte tel. jako další disk, tzn. objeví se v Počítač (Tento počítač) a běžně, přes dvě okna Windows, kopírujete (přesunujete) soubory. Jenže takto se vám (nejspíš) připojí k PC paměťová karta z telefonu a ne paměť tel. Takto to mám u mého Samsungu.

Pokud je to tak, tak ty fotky nevidíte, protože jsou v paměti tel. a naopak, soubory, které vidíte (jakože v telefonu), jste z PC zkopíroval na kartu.

Takže nejjednodušší bude soubory, které chcete dostat do PC, přesunout z telefonu do paměťovky a pak po připojení k PC budou vidět.

Další možností je stáhnout a nainstalovat si program pro správu telefonu např. Samsung Kies

...

A pokud vám najdou videa z PC, tak to bude tím, že jsou ve formátu, který váš tel. nepodporuje. Což vám i sám píše, že to nepude. Telefon by měl podporovat *.mp4 a *.3gp. Takže video buď stáhnout ve správném, podporovaném formátu nebo v PC překonvertovat (zkuste napřed *.mp4), např. pomocí FormatFactory

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.