Sluchátka - slabý zvuk

Od: Datum: 16.05.14 15:30 odpovědí: 2 změna: 16.05.14 16:08

Před nějakou dobou jsem si koupil sluchátka a dnes jsem je opět vyhrabal. Problém je v tom že ve sluchátkách slyším pouze systémové zvuky, ostatní skoro nejdou slyšet. Pokud se podívám na ovládání hlasitosti vidím že se zvuk přehrává asi na 10% i když je nastavení na max. Sluchátka mám Prestigio PHS3 (zapojení přes USB) a OS mám Windiows 7.

Děkuji za každý nápad. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.05.14 15:53
avatar

Dobrý den, zkuste si přes ikonu Ovládání hlasitosti (na hl. panelu u hodin) otevřít mixér a v něm zkontrolujte nastavení "šavliček" - alespoň na padesát procent. Zřejmě je tam nějaká moc stažená nebo není vůbec aktivní (zaškrtnutá). Zdravím!

doplněno 16.05.14 16:13:

Ještě zkuste opět přes tu ikonu otevřít Upravit vlastnosti zvuku (nebo v Ovládácích panelech pro Zvuk) a tam vybrat výstupní zařízení ta sluchátka (možná tam máte zvolen prostorový zvuk, tak dejte i stereo).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drill
Datum: 16.05.14 16:08

Tam mám vše nastaveno na maximální hodnoty. Možná bude nějaká chyba v tom že mi počítač hlásí sluchátka jako "Speakers" a ne "Headphones"?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.