Vysílačka levná , spolehlivá

Od: Datum: 10.11.12 21:26 odpovědí: 10 změna: 11.11.12 18:25

Potřeboval bych nějakou vysílačku popravdě se v tomto okruhu elektroniky nějak moc neorientuji ale potřeboval bych nějaké vysílačky na domlouvání dvou lidí třeba jeden je na půde a spravuje kontakty k televizi druhý je dole a sleduje televizi no a místo toho aby na sebe vzájemně řvali jede to nejede to tak se dohodnou přes vysílačku nechtěl bych do toho vrazit víc jak 1000 kč maximálně tedy 1500 kč .

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.12 21:35

Tyhle jsou docela levné, dobře hodnocené a v balení mají i nabíjecí baterky a adaptér, takže jen rozbalit, nabít a fungovat :) http://vysilacky.heureka.cz/brondi-fx-11/specifikace/

Ohodnoceno: 2x

Od: gsdfg
Datum: 10.11.12 22:49

Datum: 10.11.12 23:34

jasně, ale připočítej k těm tvým cenu nabíjecích baterek a nabíječky a seš na stejné ceně, možná ještě vyšší :)

Od: bmbx®
Datum: 11.11.12 00:49

lepší koupit bez baterek, ty co k tomu dávají za moc nestojí a nabíječka k tomu nemusí být, nabíjejí se obyčejným adaptérem na čas přímo v těch vysílačkách.

Od: buss®
Datum: 11.11.12 00:53

Bohatě postačí PMR, na trhu jsou jich kopy, i komplety včetně nabíječek, handsfree. Pro tento účel postačí bez nějakých komfortních funkcí. Pokud je to jen nárazovka, tak si to u někoho půjčit. Ale pak se to třeba hodí i komunikace auto/auto při jízdě, příroda, děcka...

Datum: 11.11.12 06:00

Pokud ale na sebe křičíte tak jednou za měsíc, či spíše půlrok, tak místo nákladů na vysílačky a příslušenství a další, (o čem píší kolegové přede mnou) bych na těch pár minut, než se Vám to podaří nastavit, použil normální hovor mezi mým mobilem a mobilem toho druhého.

Další možnost je využít dnes poměrně rozšířené bezšňůrové bezdrátové digitální telefony, ten dole v obývačce má klasické sluchátko od pevné linky a druhý má tu přenosnou část. Samozřejmě, jde to jen když je člověk má, ale někdy je má a na tu možnost i zapomíná...

Nevím, jak často spravujete kontakty k televizi na půdě, možná jste montér antén a zesilovačů a živíte se s tím... v tom případě si koupit vysílačky lepší, a dát si je do nákladů...

Datum: 11.11.12 06:42

Nač dražší? PMR vysílačky chodí dobře, v nejhorším terénu spolehlivě přes kilometr (ty slabší) a po připojení sluchátek s mikrofonem a zapnutí hlasové aktivace se nemusí ani klíčovat - to taky chodí dobře i u těch nejlevnějších.

Datum: 11.11.12 08:55

takže stačí když koupím vysílačky do asi 500 Kč? Vysílačky jsou poháněny pomocí AA (tužkovky) některé AAA baterií (mikrotužky)?

To by nebyl problém těch mám doma plno dobíjecích i s velkou nabíječkou takže by to bylo dobré. Na internetu jsem našel tuto http://vysilacky.heureka.cz/motorola-tlkr-t4/specifikace/ pročetl jsem recenze a zdá se být dobrá jaký máte názor na tenhle výběr?

Datum: 11.11.12 13:27

Oni ty PMR vysílačky jsou téměř na jedno brdo, chybný výběr snad ani nejde udělat, já mám PMR koupené ve výprodeji za necelých 150Kč a neměnil bych ;)

Datum: 11.11.12 18:25

To není tak úplně pravda. Už jsem zažil levné PMR které samy sebe rušily, měly špatnou kvalitu zvuku, posunutý vysílací kmitočet, nízkou hlasitost vysílaného zvuku, špatný mikrofon, rušily i na jiných kmitočtech, byly plné studených spojů, selhávala tlačítka a podobně.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.