Přehrání videa v TV

Od: Datum: 11.05.14 17:20 odpovědí: 9 změna: 12.05.14 15:17

Dobrý den, potřeboval bych přehrát video (film) formátu .avi přenosem na micro SD do televize Panasonic TX-P42 S2OE.

Televize by (podle návodu) měla přehhrávat video formátu :

SD-Video Ver.1,2 [ MPEG-2(formát PS)] nebo

AVCHD se zvuk.formátem MPEG-1/Layer-2 ,nebo formát Dolby Digital

Vyzkoušel jsem všechny možné formáty( v "nabídce" Format Factory a Any Video Converter) ,ale TV odmítá - prý "neexistuje platný soubor k přehráván í". Poradí někdo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jofa®
Datum: 11.05.14 19:23

Možná se mylím, ale tv vám přehraje pouze video natočené kamerou Panasonic (možná i jinou) ve formátu AVCHD nebo AVCHD konvertováno do MPEG-2.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.05.14 20:07

Děkuji za snahu,vyzkoušel jsem formáty AVDCGH 720 P Movie(*.m2ts) a AVCHD 1080P Movie (*.m2ts), ale bohužel nefunguje :(

Od: jofa®
Datum: 11.05.14 20:32

Jak jsem psal: Z kamery na kartě ve formátu AVCHD-MPEG4 a nebo konverze do MPEG-2.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.05.14 22:08

ale přez DVD, nebo satelit.tuner všechno v pořádku ... prostě záhada . Díky

Od: pepr®
Datum: 11.05.14 23:24

Jakože když pustíte dvd na dvd přehrávači?

To potom TV funguje jen jako obrazovka. Samotné přehrávání dělá dvd (nebo sat tuner). Takže to s SD kartou v tv nemá nic společného.

doplněno 12.05.14 21:41:

To je to samé. Pořád to zpracování videa dělá DVD nebo saťák a TV jen ukáže co mu pošlou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.05.14 15:17

jo, videa z flešky přehraná přez DVD rekorder i přez set top box TV/S jdou normálně.

Datum: 11.05.14 21:11

A tohle je jeden z důvodů proč jsem už před pár lety skončil s výrobky Panasonic. Předražený a technická podpora na úrovní střední začínající garážové firmy v Číně :(

Datum: 11.05.14 22:06

.. otázka názoru,ale i tak díky

Datum: 12.05.14 00:06

Dám příklad: mám Samsung Smart TV, která nepodporuje z 90% MP4 videa jinak přejedu úplně všechno, tak v počítači po stáhnutí HD filmu to přemuxuju za 2 minuty v MKVToolnix a mám MKV soubor a vněm zabalený MP4 video a to jede pak 100% jak po másle a navíc si při muxování odstranim přebytečné Ang,De,... zvukové stopy, takže u Samsungu nemám problém a konbinace s DLNA NAS 2x2TB je to super pohodlí ovládání.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.