Vrácení zboží - Tesco

Od: Datum: 07.05.14 20:44 odpovědí: 9 změna: 08.05.14 13:52

Dobrý večer,

prosím o radu. Je možné v Tescu vrátit nepoužitý fotoaparát v původním obale? Vrátí mi hned peníze? Vracím z důvodu kvality fotografií. Děkuji moc za info.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.05.14 20:49
avatar

Podle pravidel na iTesko.cz nelze fotoaparát vrátit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: luluu
Datum: 07.05.14 20:55

Tak to je v háji..

Datum: 07.05.14 20:56
avatar

Na druhou stranu pokud vám ho nerozbalili a nepředvedli, koupil/a jste zajíce v pytli, takže by měli vrátit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.05.14 21:08
avatar

Podle pravidel nelze. Je to logické, Tesco není půjčovna. Tesco je kamenný obchod a zákazník si může nechat zboží předvést. Většina zákazníků to nepožaduje, protože jsou schopni si veškeré informace najít na netu.

trošku mě zaráží: "... nepoužitý fotoaparát ... " "... z důvodu kvality fotografií ..."

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.05.14 08:01
avatar
Mám s Tesco dobrý zkušenosti co se reklamací týče. Zkus to. Koupil jsem u nich kdysi sluchátka a přehlídl že jsou mono. Když jsem tam s nima přišel tak paní bouchla na účtenku razítko, napsala na to NEVYHOVUJE a okamžitě mi vrátila peníze.
Jen nechápu poznámku že vracíš nepoužitý pro špatnou kvalitu fotek . . to si nějak protiřečí. Kdybys ho ne použil tak jak víš že dělá špatný fotky?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.05.14 09:49
avatar

Souhlasím, že zkusit to tazatel určitě může, za to nic nedá. Já ale mám s Tesco strašné zkušenosti. Ne s vrácením, ale reklamací. Žehlička protékala, za každé teploty z ní kapala voda - a ne tak málo, aby se vypařila žehlením. Reklamace nebyla uznána, ze zkušebny se jim vrátila s vysvětlením, že neprotéká. Žehličku jsem pak prodala nenáročnému pánovi za 10,-, který mi taktéž potvrdil, že teče, a pak ji prý vyhodil. Takže si nedovedu představit, že bych tam přinesla zakoupenou věc, a vrátili mi peníze. Byla jsem tehdy pěkně nas**ná...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 08.05.14 09:53

Tesco je úplně nejposlednější obchod, kde bych kupoval foťák, to už je snad lepší vietnamské tržiště...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 08.05.14 10:06

Vizte podmínky Tesca, zde je asi neznají, popř. si počtěte v OZ, ale důvod vrácení je pofiderní, jak dokážete,, že nekvalitně fotí? Pokud nemají lhůtu na vrácení zboží bez zdůvodnění. Necháte si zpracovat znalecký posudek? Ale tam bych spešl zboží nekupoval. Je tam misch masch prodej.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 08.05.14 13:52
avatar

Všichni ví, že to nejde, ale málokdo to zkusil.

Zabalte vše přesně jak bylo, zajděte na informace a zeptejte se jestli by to šlo vrátit. Nekvalitu fotek nezmiňujte a vymyslete si něco "lepšího", třeba, že jste to kopil/a jako dárek a dotyčnému se nelíbí, že si představoval jinou barvu nebo lepší typ.

Už jsem vracel dvě věci. Jednu po vánocích, jednu jindy v roce a vždy mi bez řečí vrátili peníze. Hlavně to zboží včetně obalu musí být a i vypadat nepoužitě. A určitě je dobré, když se to vrací brzy po nákupu. Za tři týdny je to trochu podezřelé. Ale i tak, pokud jste to opravdu použili jen na to vyzkoušení pár fotek, bych to zkusil.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.