Kostice v bubnu v pračce

Od: Datum: 06.05.14 01:40 odpovědí: 10 změna: 08.05.14 02:58

Dobrý den,

četla jsem zde starší rady, ale nepomohly.

Buben nemá žádnou část, která se dá vyjmout a hrábnout do vany.

Kostice není zapíchnutá, ale leží (dokonce 2) na dně vany. Kostici mohu háčky dostat do stran, ale nemohu ji donutit, aby se kroutila a vykoukla z dírky bubnu, abych ji vytáhla. :( Nevím, jak to mají jiné pračky, jestli mají větší dírky. Lovila jsem ji 3 hodiny. Mezi bubnem a vanou je cca 1-1,5cm, dole maličko víc cca 3cm.

Sundala bych těsnění, ale to bych musela být Saxana, protože mezi vanu a buben ruku neprostrčím.

Simsalabim taky nefunguje.

Pračka Bosch boční plnění, mělká 45cm, WLX20460BY

Děkuji za tipy na další zaklínadla *houpy*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jds
Datum: 06.05.14 02:04

Co je prosím vás kostice?

Ohodnoceno: 0x

Od: pradlena
Datum: 06.05.14 03:21

Kostice je pevný, zahnutý, plochý drát. Používá se do podprsenek. Bohužel ani použití sáčku na zip jí nezabránilo v cestě.

Datum: 06.05.14 04:17
Pokud je vana plastová, nepomohl by magnet na provázku nebo na proutku?

Datum: 06.05.14 05:36

Magnet jsem zkusila - byl slabý. Nějaký z tramvaje by byl lepší :-D

K bubnu je umím dostat resp samy k němu někde sahají, ale neumím konec provlíknout dírkou bubnu. Dírka je tak malá, že ani pinzetu neprostrčím, jen tenký háček.

Magnet by to řešil, leda ho dát mezi buben a vanu a kostice vytáhnout v místě těsnění u dveří. Jen nevím, jak magnet připevnit, abych ho neztratila cestou. Možná nalepit několik magnetů na sebe (jsem limitovaná úzkou škvírou mezi bubnem a vanou) a mezi nězalít do lepidla vlasec.

Po třech hodinách snahy a ujištění se, že pračka nemá sítko, mě napadá jen vyndat buben nebo nechat pořádně vyschnout a pak nějakým lepidlem na um. hmotu ty kostice přilepit na dno k bubnu *hi*

Datum: 06.05.14 06:31

Lepení kostic ke dnu bubnu není dobrý nápad ! Raději obětujte nějakou korunu a volejte opraváře.

Datum: 08.05.14 02:58

Co na tom není dobré? Maximálně by se časem odlepily a byly by tam, kde dnes. Mohla bych se lípnout vpravo nahoře, tam nenatéká voda, při praní tam jen šplouchá, to samé při odstřeďování. Takže by se ani moc nekoupaly :-D

Datum: 06.05.14 14:23

Jde to taky ,že se vandá těleso topení a tím otvorem.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.05.14 02:50

Víte to jistě, že lze topné těleso vyndat spodem pračky pod bubnem, aniž by musel buben ven?

Datum: 07.05.14 01:08

vypustit vodu, otočiť práčku hore nohami a pootočiť bubnom?

Datum: 08.05.14 02:47

Tím dostanu kostice ze dna, ale ze dna je umím dostat i háčkem. Dostanu je i přímo k bubnu, jen je nedokážu provlíknout dírkou :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.