Je možné nechat zablokovat telefonní číslo?

Od: Datum: 01.05.14 21:09 odpovědí: 5 změna: 03.05.14 11:34

Zdravím, "řeším" teď aktuálně jednu celkem nepříjemnou záležitost, proto se chci zeptat, zda je možné nechat něčí číslo zablokovat, aby vás už nemohlo vůbec kontaktovat? Zatím to nechci řešit přes policii, věřím, že se ta osoba probere, ale ráda bych, aby mi již nechodily žádné otravné textovky apod. V tomhle to má jinak celkem vychytané facebook, kde to byla otázka pár kliků.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.14 21:50
avatar

Operátor vám obtěžující číslo nezablokuje. Pokud máte chytrý telefon, můžete si do něj nahrát aplikaci, která to dokáže. Aplikace pro blokování hovorů jsou u různých operačních systémů odlišné. Například pro Android existuje aplikace "Call Blocking Blacklist". Doporučím v hledáčku v marketu pro váš telefon zadat klíčové slovo "Blacklist".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 22:01
avatar

Asi to neřeš přes policii, pokud ti nechodí výhružky - žejo, to by bylo k ničemu.

Jo, a jde to. Otázka je - co takhle to dotayčnému vysvětlit, pokud se jedná npř. o nešťastnou lásku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: popelka595*
Datum: 01.05.14 23:24

Nechtěla jsem to tu rozebírat, ale dotyčná osoba je (teď už bývalý) kamarád, který se do mě zamiloval. Já mu od začátku říkala, že jej beru pouze jako kamaráda, ale on si stále dělal naděje, že možná někdy v budoucnu budeme spolu, a to až do doby, než jsem mu napsala, že jsem se zamilovala do jiného. Vůbec toto sdělení nepřijal, resp. hodně špatně (dle jeho slov "přeji ti, aby ti ten tvůj skvělej alfa-samec vyšukal z hlavy mě, kdo by ti, kdoví, možná třeba někdy v budoucnu býval dal celé své srdce...") Na střídačku mě od té doby citově vydírá, uráží a pak se následně omlouvá a tak stále dokola. Na nic z toho jsem nereagovala (nevím, proč bych měla), až jsem se ho nakonec rozhodla zablokovat na fb, načež mi začal psát na telefon, proto jsem se teď ptala, zda je nějaká možnost, abych se těchto otravných sms ušetřila..

Datum: 01.05.14 22:51

Zablokovat jde hlavně číslo na pevném telefonu.Na mobilu podle operátora těžko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jolunda
Datum: 03.05.14 11:34

Blokovat nějaké číslo z mobilu není řešení. Bude Vám psát z PC...atp

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.