Posilani zdarma fotek přes chytré mobily

Od: Datum: 03.05.14 07:52 odpovědí: 10 změna: 04.05.14 09:30

zdravim všechnyslyšel jsem,že jde posílat obrazky zdarma mám NOKIU LUMIU 52O mužete mi poradit

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tematapeak*
Datum: 03.05.14 08:02

Máte windowsphone,tak si nainstalujte aplikaci Whatsapp,a můžete začít zdarma psát sms,posílat fotky atd.Ovšem jdeto zase jen s chytrými telefony a s těmi jež tuto aplikaci na telefonu mají.Dcera to má s holkama ze třídy u samsung galaxy.

http://www.whatsapp.com/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.05.14 08:44

Whatsapp ano,ale nmusíte být připojený k internetu.Je jedno zda přez wifi nebo data. Těch aplikací je více praktikcky to posílání je zdarma,ale bez připojení to nejde.

Od: lmgify
Datum: 03.05.14 09:42

Ano, bud to posilat pres internet nebo kdyz jste s tim majitel druheho telefonu vedle sebe, tak si je muzete mezi telefony poslat i pres Bluetooth (BT). Ten prenos pres BT funguje uz snad pres 10 let, ale prakticky nikdo to nepouziva. :( Stejne jako drive IR prenosy.

Datum: 03.05.14 09:51

A u některých mobilů to jde i přes NFC.

Datum: 03.05.14 10:31
BT nikdo nepoužívá? Co to je za nesmysl?
doplněno 03.05.14 14:46: V mém okolí je dost lidí co BT používají i na přenos souborů, i když pokud je to možné, používáme WiFi Direct, který je mnohonásobně rychlejší. Jen těch podporovaných přístrojů je málo.
Já sám používám BT v autě u autorádia (HF) a když něco potřebuju přendat mezi mobilem a notebookem.

Datum: 03.05.14 11:59

Kolik lidi znas, kteri prenaseji soubory mezi mobily pres Bluetooth (OBEX)? Presne to jsem si myslel ...

Lidi si mysli, ze Bluetooth je jen na pripojeni hand-free sady :(

Datum: 04.05.14 08:50

Radio-exoty jako jsi ty nemuzes pouzit jako kontrolni skupinu pro to, kolik lidi, kteri vlastni mobil s BT, ho pouziva pro prenos souboru. Samozrejme ze radioamateri a radio-inzenyri o tom vedi radove vice nez bezny Franta uzivatel.

Poznamka: Budu se muset podivat, jak je to s tou podporou WiFi Direct mezi mobily a jak se to presne lisi od ad-hoc WiFi.

Od: bmbx®
Datum: 04.05.14 09:01

:-D

no já spíš neznám někoho, kdo by nevěděl že přes BT se dají posílat soubory a někteří jsou celekem technicko-elektroničtí antitalenti a používají BT od doby co s tím mají mobil. To spíš palatilo pro IR, ale ten nebyl moc rozšířený a hlavně byl pomalejší.

Datum: 04.05.14 09:10

Ja to vidim ve svem okoli jinak. Kdybych 20 svym kamaradum rekl, aby mi misto sdeleni cisla mobilu znameho poslali pres Bluetooth jeho vizitku/kontakt, ktery maji uz ulozeny v jejich mobilu, tak by na me vsech 20 cumelo jak tele na nova vrata. *ee*

Od: bmbx®
Datum: 04.05.14 09:30

Asi máš divné kamarády :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.