Televize-už nevím co?

Od: Datum: 02.05.14 11:13 odpovědí: 7 změna: 05.05.14 00:31
avatar

Dobrý den,zapnul jsem Televizi /stáří 4roky/a nejdou mi stanice přitáhl jsem ze sklepa starou /funkční/ a nejdou také stanice obě mají modrou obrazovku kanály nenaskočí.Volal jsem na kabelovku jestli nemám dluh-nemám.Vnoučata pořád něco přepínají na napojují PC atd...normálné zapnu televizi do zásuvky a zastrčím do ní kabel od kebelovky,tak jsou z ní 2 zapojený kabely.To je snad všechno nebo né?Už jsem z toho starej blázen :( děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.05.14 11:29
avatar

Dobrý den, máte možnost zeptat se sousedů v domě, jestli jim jde TV? Není vedle TV ještě nějaká krabička od poskytovatele kabelovky a nemá jít kabel nejdříve do ní a až potom do TV? Kde (v bytě) končí kabel od kabelovky? Je na zdi krabička a je do ní zapojen kabel (a do správné dírky)? Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vlada*
Datum: 03.05.14 05:40

Zdravím

Málo informací. Zkuste prohýbat kabely. Ale mělo by vám naběhnout že buď nemáte signál nebo něco jiného. Ta obrazovka je fakt jenom modrá, bez žádného upozornění? Mělo by naskočit buď že není signál, nebo aspoň uvítací menu televizoru, v lepším případě kabelovky. Doplňte informace.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.05.14 10:03
avatar

Zdravím také obrazovka na obou televizoru je modrá jen v rohu,když cvaku na ovladač a chci přepnout kanál se objeví číslo /kanálu/ a nic.Kabely 2 do zásuvky a od kebelovky jsem skontroloval jsou o.k. v pondělí mi prý syn někoho na to pošle.Menu jde,když ho naladím přes ovládač,když dám vyhledávání kanálu běží to a nic nenajde žádný kanál.Jsem vzvědav,kde je problém...

Datum: 04.05.14 10:58
avatar

Odkud beres signal? pises ze mas kabelovku, mas k tomu nejake zarizeni?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.05.14 11:57
avatar

V bytech bývají dvě zásuvky na TV. Původní po STA a nová od kabelovky, třeba UPC. TV se připojuje buď přes SetTopBox a pak se ladí na tomto SetTopBoxu nebo ho má zabudovaný a pak potřebuješ od UPC CA modul s kartou, který vložíš do CI slotu v TV. Pak se ladí na TV. Takže základní otázka: Máš STB nebo CA modul v TV?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 04.05.14 18:21

Ještě můžete zkusit, jaký vstup máte na TV zvolen. Jestli to je něco jako AV1, AV2 a podobně, TV vysílání neuvidíte. Musíte vstup přepnout na anténu (přepnout myslím přepnout v menu pomocí dálkového ovladače).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lmgify
Datum: 05.05.14 00:31

Kdyby to bylo nastavenym vstupem, tak by se TV ze sklepa nechovala stejne (sance, ze je to resetu nastavena do AV vstupu misto do TV rezimu) je mala.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.