Klasický mobil

Od: Datum: 01.05.14 17:01 odpovědí: 3 změna: 15.11.14 18:38

Dobrý den.

Mám léta Nokii 6300 a předem hledám než mě "odejde" zase klasiku.Nevím zda Samsung 5610 nebo Nokii 301.Děkuji za rady a názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.14 17:22

Krásný podvečer,
v současnosti mám Nokii 301 dual sim a můžu jedině doporučit. Samsung je dobrá značka, ale za sebe bych volil opět Nokii. Pokud jste zvyklý/á na Nokii, tak budete opět spokojen/á:). Funguje výborně, bez potíží, baterie také vydrží i v případě většího vytížení telefonu. Pokud máte free tarif, tak se nemusíte bát jak nyní u dotykových telefonů, že by telefon musel být dobíjen každý den:).
štěpi

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.05.14 18:23

Měl jsem Nokii 6300, pak 6303, nyní jsem nafasoval Nokii C2-01. Je to stále hodně podobný telefon, ovládání se liší minimálně. Snad jen želím, že na rozdíl od předchozích modelů už nemá plechové pouzdro.

Ovšem pokud chcete telefon na volání/ SMS , jednoduchý a odolný, tak mohu doporučit. Já jej často využívám i k připojení k netu, protože často bývám v terénu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.11.14 18:38

Zdravím, já mám Nokia 301 a jsem spokojený. Velice jednoduchý mobil na pochopení, jestli mobil používáte na volání či SMS, tak vám 100% bude stačit tenhle. Nabitý mobil mi vydrží 3dny používám (rádio, mp3, sms, volání).

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.