Sluchátka do 1K kč

Od: Datum: 25.04.14 22:29 odpovědí: 8 změna: 27.04.14 10:19

Dobrý večer,
rád bych si koupil nějaké dobré sluchátka, které by splňovaly moje požadavky. A to jsou : mooc silné basy (a to hodně, žádné poslouchání bass boosted songů apod.), kvalita ( aby něco vydrželi), použitelné při cyklistice a na závěr aby měli kvalitní káble ( aby se po několika ohnutí nepokazily, aby se tak moc nezamotávali ) a to je vše.
Co jsem hledal tak jsem narazil na JVC HA-S44X a na Sony MDR-ZX600 a Koss porta pro
Které z této trojice nebo jsou i lepší pro moje požadavky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.14 22:45

Koss Porta pro už mám kolem čtyř let, hrají v této cenové kategorii slušně, ale kabel a konektor, to je docela tragédie. Kabel mi po roce docela ztvrdnul, až se zlomil. Vyměnil jsem jej za kabel z jiných Kossů, tam se pro změnu zlomil po asi roce u konektoru. Dva roky zpátky jsem si tam dal svůj konektor, s pružinkou proti zlomení, zatím vše funguje jak má, ale je vidět, že kabel už taky pomalu ale jistě tvrdne...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.04.14 00:54

Koss Porta Pro mám taky, zvukově nemají v této cenové kategorii konkurenci. Kabel není problém koupit jiný a přepájet včetně konektoru. Ale neřekl bych že se hodí na kolo - netlumí okolní hluk. Tam asi raději nějaké špunty, nebo raději nic. Kolo nemá zpětná zrcátka a tak je lepší slyšet co se děje okolo. S tím, že cyklista slyší také počítají řidiči aut a podle toho se chovají.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.04.14 08:35
Právě proto že netlumí okolní zvuk se hodí spíše než nějaké špunty.
Ohodnoceno: 1x

Od: bmbx®
Datum: 26.04.14 05:28

Co se výdrže kabelu týče tak nejlepší jsou Creative EP 600, podotýkám, že píši jako uživatel i značek KOSS a SONY

Datum: 26.04.14 23:13

Já mám už téměř rok Sennheiser CX-200. Hrají si myslím dost dobře. Jsou dobře utěsněné, takže okolí nic neslyší. Káblík má takovou dost pružnou a docela měkkou izolaci, takže to vydrží docela psí kusy. Už jsem se s nimi párkrát vyspal, že jsem je měl omotané kolem krku, nebo že jsem na nich ležel a drží.

Datum: 26.04.14 23:53
Já mám Sony MDR ZX600 a neměnila bych :) Ani za Koss Porta Pro. Kossy sice hrají dobře, ale vůbec netlumí hluk okolí. Krom toho, podle mého názoru ZX600 hrají celkově lépe, a co se týče vámi požadovaných basů, mezi těmito dvěma jsou jasnou volbou. Jedinou nevýhodou je, že nejdou nijak složit.

Datum: 27.04.14 10:17
Upřímně řečeno, nedovedu si představit použití takových sluchátek při cyklistice. To si je nasadis na přilbu nebo pod?
Ja jsem koupil za 120 Kč u nás v expertu Philips pecky, podminka byla hlasitost a basy a to vše splňují. Kdyz je nemám na plné gule, dají se použít i na silnici, protože je slyšet částečně i okolní zvuk. Proto jsem nechtěl špunty. Mám je už rok a to jsem několikrát fest zmokl. Vypadají nějak takhle

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.