Doporučte sledovací kameru do bytu

Od: Datum: 23.04.14 00:49 odpovědí: 5 změna: 25.04.14 12:31

Hledám kameru na strop s pohybovým čidlem, která odešle na můj mobil fotografie toho, kdo by do mého bytu vstoupil.

Kamera musí mít záložní baterku pro případ, že by někdo nejdříve vypnul proud.

Má k ní být dálkové ovládání, kterým byt při odchodu zabezpečím a před otevřením dveří kameru deaktivuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.14 19:00
Nejlevnější řešení které splní všechny tvoje požadavky je úplně triviální webkamera s IR přisvícením. starý notebook s jednoduchým softwérem ( třeba I spy ) a mobil s Androidem a programem Airdroid na to vypínání od vchodu.
Programů které umí porovnávat změny pozadí a fungují tak jako hlídači je víc. Prakticky všechny dokážou poslat fotky na mail a správně nastavený mail ti zas bude umět poslat zprávu na mobil. A to všechno zadarmo.
doplněno 09.05.14 10:35:

Notebook může být klidně i někde ve skříni když se ti nebude chtít tahat ke kameře kabely, tak se seženou i kamerky s wifi. Stejně ji budeš ale muset něčím napájet takže se drátování úplně nevyhneš. Rozdíl v ceně mezi kamerou do USB s IR přisvícením a podobnou kamerou s Wifi bude minimálně tak 600 na kameře a 250 zdroj. Proto jsem psal že notebook s programem Ispy ( ájspáj čili já špión ) který funguje jako pohybové čidlo by bylo nejlevněší řešení. Notebook má vlastní baterii takže odpadá starost o záložní zdro pro případ že zloděj vypne proud a USB kamera je napájená přímo z něj.

samozřejmě že dražších řešení se najde celá řada. U nás se na takové věci specializuje Jablotron a Conrad elektro ale když váš co hledat, tak to pořídíš v podstatně jiné jenové hladině na čínských E.shopech.

Ohodnoceno: 0x

Od: petrf*
Datum: 23.04.14 22:24

To jsem nepochopil, a ten notebook musí být na chodbě?

Myslel jsem, že na strop přidělám kameru a buď rádiem nebo kabelem půjde signál "někam", odkud půjdou fotky do mého mobilu.

Od: petrf*
Datum: 23.04.14 22:25

Pár tisíc rád investuji :) Jaká je asi finanční náročnost této akce?

Od: pes®
Datum: 24.04.14 00:10

A co třeba pořídit fotopast?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.