Nákup Iphone přes bazoš

Od: Datum: 20.04.14 21:57 odpovědí: 7 změna: 21.04.14 14:31

Dobrý den, chtěl bych si koupit Iphone na bazos.cz a potřeboval bych vědět co všechno si od prodávajícího zjistit, abych nebyl nějak podveden. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.04.14 22:09
Nezjišťoval bych nic a kupoval to jediné osobně
Jinak šance ze koupíš telefon na bazosi levnější než v obchode o stejné kvalitě je téměř nulova
Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.04.14 00:58

Zkusil bych zda mu funguje uvedený telefon ( dá li se na něj dovolat), má li dotyčný jiné prodeje, případně hodnocení.Jinak na Aukru je to lépe ošetřené, tam si dá každý pozor, aby neudělal chybu a kupujícího nenaštval. Tam můžete dostat i v případě podvodu peníze zpět.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.04.14 08:45

Pokud tam nemá skutečnou fotku, požádej o ni. A taky doporučuji požádat o dobírku - když se bude vymlouvat, je šance, že je to podvodník (ale nemusí, já osobně bych se to kupujícímu taky snažil rozmluvit).

100% určení podvodníka to není, ale lepší než kupovat úplně "naslepo". Z Bazoše mám Logitech G27 za 4.000 Kč, fotky jsem dostal, z požadavku na dobírku sice dotyčný nebyl moc nadšený, ale poslal a já jsem plně spokojen, volant přišel se vším přislušenstvím a funguje už přes rok naprosto bez problémů.

doplněno 21.04.14 08:46:

Jo a u telefonu chtít fotky zapnutého - hádej proč.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.04.14 08:54

na bazošu podvodníci,syn poslal 5000 kč a dodnes se nic neděje, podvedených nás bylo ale dvacet, podvodník je znám, je na svobodě a vesele si užívá nakradených peněz, nám za půl roku dosud nikdo od policie nesdělil, jak vyšetřování pokračuje, přes bazoš už nikdy

Datum: 21.04.14 11:03
Pokud chces mít alespoň trosku jistotu hledej na aukru a zaplat to pres aukro účet a ne převodem. Ja osobně jsem toho takhle nakoupil spoustu a dodnes sebemenší problém. Z bazose jedine osobni převzetí a na aukru je to jedno

Datum: 21.04.14 13:56

Zajděte si radči třeba do Mobilpohotovosti, k použitému telefonu tam dávají záruku 1/2 roku a máte záruku, že telefon nebude třeba kradený nebo nějaká imitace.

Datum: 21.04.14 14:31

Pokud je cena podezřele výhodná, vůbec bych se nějakým zjišťováním nezdržoval a nákup neprovedl. V případě Bazoše bych do toho šel pouze v případě osobního předání.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.