Canon eos 100D nebo 700D?

Od: Datum: 16.04.14 16:47 odpovědí: 4 změna: 16.04.14 17:41

Dobry den,

chci si koupit fotak, s kterym se da vice pohrat nez s mojim kompaktem. Chci ziskat zkusenosti bud to s cannonen eos 100D nebo Canon eos 700D. Canon eos 100D je opravdu maly, radi se vubec mezi zrcadlovky ?

Musim, ale rict, ze kdyz jsem drzela eos 700D, docela se me pronesl. 100 D zase nema vyklopny displej, ale mozna, ze se ke me vice hodi, jsem drobnejsi postavy 700D mozna u me muze pusobit smesne :-D. Ale jde mi hlavne o to, kdyz vynecham velikost, zda se o nekterem da rict, ze je vykonnejsi.

Dekuji za pomoc a prosim o odpovedi, ktere mouhou opravdu pomoc, ne ty typu - co obnasi fotografovani se zrcadlovkou a co je vsechno treba nastudovat nez se zacne fotit

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.14 16:59

700D je o něco lepší než 100D...není to ale "o parník".

V podstatě největším rozdílem je výklopný display, bracketing...a dálkové řízení blesku..

Jestli je to pro Vás důležité, nebo není...to musíte vědět sám.

Ohodnoceno: 2x

Od: mian
Datum: 16.04.14 17:12

Ten blesk bych prezila, ale je fakt, ze toho vyklopneho displeje by byla mozna skoda. Sice jsem objevila 100D za vyhodnou cenu, s objektivem, kartou i brasnou, ale asi pujdu do 700D, snad ho unesu :-D I kdyz mam opravdu chude a male ruce a nechci pusobit jako radoby profesionalka s fotakem skoro vetsim nez ja :-D

Musim to jeste promyslet!

Datum: 16.04.14 17:17

700D je sice větší než 100D, ale rozdíl "do všech stran" je cca 10mm...

To zase tak strašné není.

Osobně mám spíše daleko větší problém s dnešním "odlehčováním a zmenšováním".

U těch levných fotoaparátů pak člověk nevím jestli ještě fotoaparát v batohu má...nebo nemá, protože na váze to nepozná..a osobně se mi malá těla hodně špatně drží..vše tam překáží a je blízko u sebe.

Ohodnoceno: 0x

Od: mian
Datum: 16.04.14 17:41

Asi koupim 700D za cenu, ze toho budu tahat vic...Asi jeste chvilku vyckam, zatim nejlepsi cena CANON EOS 700D Set inkl. EF-S 18-55mm 1:3,5-5,6 IS STM za 569 eur.

Jeste me napada eos 600D,ale ten bude asi podobny 700D...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.