Kde ho sehnat?

Od: Datum: 12.04.14 19:07 odpovědí: 6 změna: 12.04.14 22:39

Takže ahoj. Mám takovou otázku. Rozmýšlím se nad novým telefonem a hrozně se mi líbí iPhone jenže to je nad moje finanční síly. Ale dočetla jsem se, že se vyrábí i repliky. Třeba Bedovie i5, nebo GooPhone i5s a lidi si na to nestěžujou. Jenže nikde je nemohu sehnat k prodeji. Tak jsem se chtěla zeptat na váš názor na tyto ,,fake" telefony a když tak jaký by jste mi doporučili. Jo a ještě, kdyby někdo z vás našel nějaký tento telefon levně někde, kdekoliv. Budu vám moc vděčná.. Děkuju moc, přeji hezký zbytek dne. Tereza 13.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.14 19:18

Víš o tom že tyhle repliky mají android a ne ios?

Ohodnoceno: 1x

Od: tj
Datum: 12.04.14 20:36

Moc dobře to vím.. to je mi v podstatě jedno.. :)

Datum: 12.04.14 20:44
To vážně chceš koupit apple s androidem, mě se teda ani nelíbí vzhled telefonu, ale abych v apple měl android mi přijde hodně blbý... Jinak dá se sehnat na aliexpress v přepočtu s poštovným za 3000kc. To je ale nejslabší verze.
Ohodnoceno: 0x

Od: tj
Datum: 12.04.14 21:00

Děkuju. No.. on to v podstatě není apple. ;) Je to úplně jiná značka se vzhledem Applu.. :) Mně se na něm právě ten zvhled líbí.. :)

Datum: 12.04.14 21:28
Samozřejmě vím že to není originální apple, ale píšu z mobilu, tak je to zdlouhavé.

Datum: 12.04.14 22:39
Ten GooPhone si lidi dost chválí, zkus třeba PandaWill nebo EtoTalk. O záruku se nestarej, Číňani většinou vyřizují reklamace lépe než Češi.
V ČR ho za rozumnou cenu asi neseženeš, můžeš zkusit jedině Aukro. Více poradí třeba @stirecek, já píšu z jiného čínského mobilu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.