Nový mp3 přehrávač

Od: Datum: 12.04.14 18:14 odpovědí: 2 změna: 12.04.14 18:32
avatar

Zdravím již cca 10 let kupuji mp3 přehrávače Samsung. Za prvé proto, že to donedávna byly poslední přehrávače, se kterými jsem se obešla bez kabelu, za druhé proto, že se značka osvědčila (při denním používání, x-krát na zemi, v dešti, na sluníčku a výdrž vždy několik let), za třetí proto, že podporují formát OGG a za čtvrté proto, že oproti jiným, které jsem měla v ruce, byla vždy kvalita zvuku lepší.

Nicméně, "bezkabelové" se už asi nedělají, Pebble je hrůza hrůzoucí, Galaxy S má tisíc funkcí, které nepotřebuji... doporučili byste mi jiný přehrávač? Měla jsem v ruce Emgeton, myslela jsem si, že to není špatná značka, ale ten zvuk byl příšerný. Mám dost dobrá sluchátka, ne za 6 000, ale kvalita přehrávače je v nich poznat.

Takže, nepotřebuji foťák a podobné blbinky, důležitý je dobrý zvuk. Nemusí mít nějakou velkou kapacitu, pokud bude podporovat ty "malé karty", jak my blondýny říkáme - microSDHC snad? Ani OGG není podmínkou, pouze výhodou.

Strýček Google mi spoustu věcí už poradil, takže vím, co je na trhu, vlastní zkušenosti s přehrávači budou určitě cennější. Také pokud máte někdo dobrou zkušenost s Pebble, můžete přidat. Připadá mi jako efektní blbinka, ale možná se v něm mýlím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.04.14 18:24
avatar

Dobrý den, když máte tak drahá a tedy snad kvalitní sluchátka, tak proč posloucháte ořezané MP3? Znáte bezztrátový formát FLAC? Zkuste si vybrat přístroj, který zvládne přehrávat FLAC a poslouchejte konečně kvalitně. Zdravím!

doplněno 12.04.14 18:45:

Konkrétní přístroj Vám neporadím, ale podívejte se do Vnitřní pošty - máte tam zprávu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.04.14 18:32
avatar

Poslouchám mp3 proto, že hudba, kterou mám, je ve formátu mp3. Je pravda, že jsem nezkoumala, jestli to půjde z CD nakopírovat ve Flac. Pořád to ale neřeší můj mp3 přehrávač. Máte zkušenosti s nějakým dobrým, který přehrává FLAC, když budeme předpokládat, že se mi podaří to z těch CD takto dostat?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.