Na mobilu mám tajemně zabraná data-co s tím?

Od: odpovědí: 7 změna:

Mám mobilní telefon C3. Díky za předchozí radu o tom, jak smazat hry z telefonu. Už jsem provedl, ale místo se nezvětšilo. Naopak, je stále stejné. Mám v telefonu 939 MB, ale volných bývá cca jen 40 MB. Dříve jsem měl v playlistě asi několik hodinových přednášek, a nic se nedělo, vešly se. Teď tam mám ubohých pár písniček, a jinak už nevím, co s tím. Může tolik místa zabírat seznam jmen? To snad ne.

Jsem z toho nešťastný podobně jako, když v počítači smažu hru zabírající 1,8 GB, a na disku se poté uvolní jenom 700 MB. :) Asi znáte.. Kdyby tak mobily šly defragmentovat.

doplněno 04.04.14 14:28:

Ještě jsem zapoměl napsat, že ten C3 je od firmy NOIKA a je tenhle --

en.wikipedia.org/...

7 odpovědí na otázku

 

 


0x

Tak to máme stejný problém. Mě vždycky většinu místa zabírá procházení webu, takže odstranit historii (třeba takové shlédnuté videjko hodně zabírá :) ) pak mě napadají ještě stahované soubory, které se vám ukládají do mobilu bez vašeho vědomí. Jinak už mě nic nenapadá, mě to vždycky pomohlo, tak to snad i vám pomůže. ^~^


Já internet na C3 vůbec nepoužívám, takže tím to asi nebude.

 


0x
Tak je tu spousta možností -cache, , špatně stažené soubory, nahledy obrázků, data prohlížeče. Začal bych ale projitím všech složek v telefonu ve správci souborů a zjištěním jejich velikosti-jsou tam možná data těch odinstalovaných her-aplikací, poškozená-zapomenutá data. V pc se možná dá přes nějaký program dostat i ke skrytým souborům ale u s40 pochybuji. A nejjednodušší řešeni je formát sd karty-pokud je zaplněna jen ona, , aspoň zjistíte zda není vadná nebo i tovární nastavení telefonu pokud je zacpaná i jeho kapacita.

 


0x

Ještě možnost ty přednášky nejsou nahrávány přes záznamník, pak by mohli klidně ležet někde na kartě.


Ne, nejsou, jsou to přednášky stáhnuté z internetu ve formátu mp3. Respektive byly - už se mi nevejdou.

A na té kartě teda nejsou žádné podezřelé složky co mají velkou velikost?

 


0x
avatar had186

Podle velikosti paměti asi mluvíš o pamětové kartě. Zkusil bych připojit telefon k PC, překopírovat všechno z karty do počítače, kartu zformátovat,nebo dát větší a z počítače odeslat zpět na kartu jen ty soubory o které stojíš.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]