Jak zrušit klávesu rychlé volby

Od: Datum: 02.04.14 08:13 odpovědí: 7 změna: 08.04.14 07:20

Dobrý den,prosím poraďte,mám telefon na 2 sim karty Samsung Galaxy S Duos.Na sim č.1 jsem si nastavila klávesy rychlé volby.Jako první klávesa je udána hlasová pošta,nějak se mi povedlo,nevím jak zadat tam manželovo číslo.Už několik dní se pokouším toto číslo z této pozice vymazat nahradit jiným ale to číslo jak kdyby zamrzlo a nemůžu to ani za nic změni.Už fakt nevím co mám dělat,vadí mi že když mi volá manžel objeví se mi že volá hlasová pošta :(((((

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.14 10:39

Máte manželovo číslo pod názvem" hlasová pošta" i v kontaktech? Zkusil bych upravit kontakt a nastavit zpět číslo hlasové pošty, popřípadě pokud službu nepoužívate,tak položku z kontaků odstranit trvale. Hlasovou poštu z pozice 1 těžko dostanete, ta už tam bývá nastavená od výrobce.

Ohodnoceno: 2x

Od: arnika*
Datum: 07.04.14 10:31

Dobrý den,děkuji za odpověď.V kontaktech mám manžele pod jeho jménem.Dokonce jsem ho zkusila vymazat úplně,restartovat,ale jeho číslo mi tam zůstává zadané dál .-(((

Datum: 07.04.14 15:36

Ještě je možnost udělat na telefonu návrat do továrního nastavení. Postup je zde,ale pozor na uležená data,doporučuji zálohovat a radši vyndat paměťovou kartu a udělat to jen na telefonu. Je to už takové poslední řešení.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.04.14 16:55

Je možné, že ta pozice pro hlasovou poštu musí být vyplněna, pokud by tomu tak bylo, tak to nedovolí mít prázdné (nevyplněné) políčko. Zkuste v té rychlé volbě manželovo číslo přepsat jiným, myšleno nesmyslným, neexistujícím číslem.

Datum: 07.04.14 10:40

Dobrý den,děkuji za odpově´d zkoušela jsem to přepsat smyslnými i nesmyslnými čísly,ale to manželovo číslo je tam neustále :(((

Datum: 07.04.14 18:48

Dobře, vyčerpání svých nápadů bych ještě provedl tímto. Pokud v rychlých volbách - hlasové poště - manželovo číslo přepíšete jiným číslem a uložíto toto, lze to? Povolí vám telefon změnu? Tzn. pokud poté znovu provedete editaci čísla rychlé volby, je tam napsané stále manželovo číslo, nebo už to jiné, kterým jste manželovo číslo nahrazovala? Pokud tam je to jiné než manželovo, ale přesto vám při volání manžela ukazuje, že mluvíte s hlasovou poštou, zkusil (pro klid duše) bych toto: Dnešní telefony mají defacto dva seznamy - na SIM a v přístroji. Takže bych si nastavil zobrazení pouze ze SIM a zkontroloval, jestli je tam namželovo číslo pod jeho jménem. Pokud tam vůbec je. Stejně tak na druhé SIM. Poté bych nastavil zobrazení telefonního seznamu pouze z telefonu, toho, co je uložen v přístroji. Zase kontrola, jestli je tam manžel uložen pod svým jménem. Potažmo, jestli v seznamu není položka hlasové pošty s nepatřičným číslem (manželovým).

Stalo se mi, že jsem měl na jednom mobilu jedno z čísel pojmenované nas SIMkartě jinak, než jsem ho měl pojmenované v seznamu uloženém v přístroji, měl jsem zapnuté zobrazení seznamu jen na SIM a divil jsem se, že při volání mi to ukazovalo jiné jméno než jak jsem ho měl uložené - zobrazovalo mi to totiž název kontaktu, jak jsem ho měl uložený v seznamu v telefonu... V tom seznamu, který se mi nezobrazoval.

Datum: 08.04.14 07:20

Dobrý den,děkuji moc Vám všem za odpovědi.Volala sem včera operátorovi a taky si nevěděl rady.Nakonec sem představ te si na to přišla! Naštvala sem se a řekla si že zkusím tu hlasovou schránku v nastavení telefonu zrušit,nebo zablokovat! Takže sem sem najela do kláves rychlé volby a manželovo číslo z hlas.schránky vymazala a už žádné jiné číslo nenastavila a mám tu klávesu 1 volnou )

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.