IPhone 4s - připojení k počítači

Od: Datum: 29.03.14 17:59 odpovědí: 2 změna: 30.03.14 16:13

Dobrý den, dostala jsem od rodičů iPhone 4s a mám s ním jisté problémy. Když ho připojím k počítači (forma Mass Storage), zobrazí se mi 2 vyměnitelné disky - paměťová karta a přímo paměť telefonu, která se ale v počítači zobrazuje, jako by měla jen 200kB (namísto spousty GB). Pokud se tam pokusím něco překopírovat, samozřejmě mi to hlásí nedostatek paměti. Pokud ho připojím formou PC suite/COM port, tak mi to hlásí, že zařízení nebylo rozpoznáno a do iTunes se mi to nenačte. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Napadlo mě, že by to mohl být padělek, ale v tom případě by byl velmi přesvědčivý (porovnávala jsem ho s iPhonem 5 a aplikace, design i ovládání jsou téměř identické). Děkuji za každou pomoc, MK.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.14 20:18

Padělek to být nemusí. Když jsem měl Iphone 4S 64gb mě se to připojovalo normálně. Zkus toto: http://support.apple.com/kb/T…viewlocale=cs_CZ&locale=cs_CZ nebo píšou, že iTunes 11 nejsou kompaktibilní s windows xp sp3, že musíš mít windows 7.

Ohodnoceno: 0x

Od: peterx
Datum: 30.03.14 16:13

Žiadny iPhone nemá pamäťovú kartu, ani neponúka Mass Storage. Asi máte ten padělek, niektoré vyzerajú celkom zdarilo. Ale rozlíšiť by sa mali dať.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.