Jak zablokovat chození sms s IMEI

Od: Datum: 28.03.14 19:53 odpovědí: 3 změna: 30.09.14 15:08

Dobrý den, mám dotaz asi tak před rokem mi začala chodit z neznámeho čísla sms tipu Ponechte si tuto zprávu a IMEI 357*********** odesílatel Petr...když jsem na to číslo volala, tak jsem zjistila, že je v okolí mého bydliště..pak mi to chodilo z jineho čísla... zjistila jsem si že to je nějaky mobilní stopař, ale já absolutne neznam nikoho, kdo by si zadal mé číslo..pul roku byl klid, a ted to zase zacalo, co mam delat? chodi to porad a je jedno jestli v 6 rano nebo ve 12 večer, prostě pořád...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.14 21:48

Pokud máte smartphone,stačí si stáhnout aplikaci typu Blacklist,číslo které Vás obtěžuje,tam navolíte a měla byste mít klid.

Názvy aplikací se mohou lišit podle OS,tedy app pro Symbian,Android nebo iOS.

Ohodnoceno: 0x

Od: auto®
Datum: 30.03.14 09:43
Tipuji za tim vaseho byv. pritele, apod. Mozna napsal vase jmeno a tel. cislo v nejake hospode pobliz na WC a nekteri voli to ted zkousi. Taky se mi to stalo a pomuze asi jen zmena cisla.

Od: market*
Datum: 30.09.14 15:08

Taky nám to začalo chodit oběma s manželem. Stane se to když dcera zapne telefon Samsung. Nemůžeme přijít na to, které nastavení to způsobuje. Možná je to něco s SOS. Ten váš to určitě nedělá schválně, asi o tom ani neví. Dcera to v odeslaných sms vůbec nemá.

Market

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.