Jak vymazat data z C3 NOKIA? Písně, hry atd

Od: Datum: 26.03.14 14:22 odpovědí: 2 změna: 26.03.14 19:52
avatar

Mám mobilní telefon nokia C3 , nicméně mi tam nějak schází volné místo. Poslouchám hodně mp3, a místa doopravdy ubývá. Strašně bych si přál odinstalovat jednu počítačovou hru, kterou jsem si tam za peníze objednal (a už jí mimochodem i dohrál). Nevím, jak tato data odstranit.

Chci se také zbavit mp3 skladeb, které jsem dostal do telefonu od výrobce (takové ty nudné popové skladby), ale které nejdou smazat klasickou cestou. Vždycky mě ruší při poslechu, a když poslouchám celý archiv, musím je přetáčet. Vzhledem k tomu, že jsou tři, objevují se poměrně často. Když nakupuju, nemůžu přece přetáčet archiv mp3 na jinou skladbu... Mám plné ruce!ps - také vás tyhle věci tak štvou?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.14 18:16
avatar

Přímo C3 neznám, mám C6. Odinstalování hry nebo aplikace,provádím tak,že najedu do složky kde se nachází,dám volby, pak organizovat,najedu na ikonu té hry,volby-odstranit. Ale nevím jestli tak jde i u C3. Co se týká mp3,tak ty od výrobce taky nevím jak je dát pryč,ale řeším to tak, že si v hudební knihovně vytvořím nový seznam skladeb do kterého si dám jen ty písničky které chci zrovna poslouchat. A volné místo bych řešil větší paměťovou kartou. Když tam dáš 8 GB tak tam nacpeš mp3, že to ani neuposloucháš.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: stan33
Datum: 26.03.14 19:52
To je s40 že? Tam moc možností není-aplikace jdou řekl bych odstranit přes volby, ty skladby přes správce souborů v telefonu nebo pc-možná jsou v jiných složkách než hudba. Jinak přehrávač uměl vybrat slozku-ja tak kdysi přepínal mezi alby(bylo to volby-volby přehrávání-zdroj hudby-zvolit složku a pak vybrat složku jen s vaší hudbou -možná to tam ještě je)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.