Apple iPhone 3g - JailBreak

Od: odpovědí: 5 změna:

Zdravím.

Vlastním již starý a nepodporovaný iPhone 3g iOS 4.2.1

Rozhodl jsem se,že do něj nahraju JailBreak,abych si tam mohl dát pár her a aplikací (z her: NinjaFruit,TempleRun,AngryBirds a z aplikací: Facebook,Skype).

Pokud tam nahraju JailBreak a jmenované aplikace,zpomalí se mi nějakým způsobem iPhone?

Nebude JB dělat v iPhone neplechu? (Ztráta signálu při volání,rychlé vybíjení baterie)

Nemůže JB iPhone poškodit/zničit?

Děkuji.

5 odpovědí na otázku

 

 


0x

Dobrý den,

telefon si poškodit trvale nemůžete, vždy můžete udělat restore. JailBreak nežádoucí učínky má, může se rychleji vybíjet baterie nebo telefon zpomalit. Nevím na jaké urovni jsou zde bezpečností záplaty, přece jen se jedná o neoficiální OS.

Pokud chcete aplikace jako FB, Skype nebo Viber, můžete je stáhnout z App Store, Apple od října nabízí možnost si stáhnou poslední verzi aplikace pro iOS 4.2.1 a hry jako Angry Birds seženete také.

U jailbreake můžete mít problémy s aktivací telefonu/karty SIM.

Sám jedno 3Géčko mám, Jailbreak jsem měl. Po tom, co Apple umožnuje stahování starších verzí aplikací je Jailbreak zbytečný, pokud nejste osoba která se IT věnuje do hloubky. Jailbreak jsem odstranil, nyní mám telefon rychlejší a tolik se nevybijí a appky i hudbu a videa (ten základ) tam je funkční.


Zdravím.

Jak se prosím stahují starší verze z App Store?

Děkuji.

Normálně, najedete si v App Store na aplikaci kterou si chcete stáhnout, stisknete FREE potom INSTALOVAT, telefon se Vás zeptá jestli chcete stáhnou starší verzi applikace viz. obrázek a je to.

hudebnik
23.03.14 16:14
Apple iPhone 3g - JailBreak

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]