Vysavač sáčky

Od: odpovědí: 11 změna:

Dobry den mame doma tento starý vysavač eta 400 a nevýme jestli se dělají papírové sáčky.Díky za radu.


Vysavač sáčky
11 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar ben

Dobrý den, zdá se, že jsou v nabídce stále - viz odkaz. Zdravím!

srovnanicen.cz/...

 


Tento vysavač není moc starý ale je výkoný!Lepší než nový.

Tento vysavač je starý- dělal se před cca 30 ti lety, ale nesporně máte pravdu v tom, že je velmi výkonný. Řekl bych, že patřil k tomu nejlepšímu, co se v ETA dělalo.


Ano toto je moc fajn vysavač mám doma kromně tohoto ještě eta 1-418 a eta 401 standard.

nepiště sem prosím bludy a nesmysly, takto starý vysavač být lepší než nový nemůže. tuk tuk

doplněno 25.03.14 06:10:

no nový třeba dyson a podobné to jednoznačně dle mého názoru nemá, ale když na tom trváte.

doplněno 25.03.14 09:42:

jestli by tedy bylo nelepší se vůbec navrátit k době před r. 69. všechno by nám vydrželo 30let a všichni by byli spokojení.

doplněno 25.03.14 09:42:

pardon r. 89

 


0x

Dělají. Vyrábí je přímo Eta a dají se koupit v jejich e-shopu nebo třeba v Datartu. eshop.eta.cz/...

 


0x
avatar lidus

V prodejně ETA v Brně Kr.Poli na Palackého seženete vše (nikdy jsem neměla problém i na 40 let starý robot mají díly) a souhlasím, že ty staré výrobky byly kvalitnější a víc vydržely jako ty nové, co sice krásně vypadají ale neluxují, nežehlí, neperou lépe. El. spotřebu neřeším.

doplněno 25.03.14 17:57:

"miramira" Moje žehlička ETA má 34 let, stála 165 Kč, jediné co jsem musela za ty roky vyměnit je šňůra a pokud nepotřebuji napařovat, stále žehlím. Je lehká, nic se mi nelepí jelikož umím číst jakou teplotu nastavit. Vysavač odešel po 25 letech, opravil kamarád za pulčák slivovice, nový odešel po 3 letech a neopravil ho nikdo jelikož by plasty musel vyštípat a už by to nesložill dohromady. Automatická pračka pere stejně, stará jen méně vyždíme, nemluvím o spotřebě vody a energii a nesrovnávám s valchou.

samozřejmě třeba taková těžká žehlička z ety co uměla jen nahřívat a připalovat se . . . kde kdo po ní dnes touží, ale už jsou jen ty ultra nepřilnavé s napařováním a ty jsou k ničemu . :-D

MJ. zkute si spočítat cenu vysavače dříve a dnes . . . dřív to byla téměř půlka platu a nebyl zrovna vždy k sehnání.

doplněno 25.03.14 17:41:

s tím, že dnešní spotřebiče neperou lépe, to snad nemůže říct člověk za sřízliva nebo si nekoupil v životě pořádný spotřebič.

hm, takže prodejci elektra by se měli jít nejspíš podle Vás pást. To je smutné. Pokud člověk nepříjme to, že doba má svůj vývoj, tak je to jenom jeho nevýhoda. Nebudu jezdit v trabantu jen proto, že byl levný a doposud jezdí. To je špatný přístup. skromnost a šetrnost by měla mít své meze. Podle mě je Váš případ spíše okrajový a je to extrém, ještě tu chybí silonové svetříky. Spotřeba táhne ekonomiku, to zjevně nechápete, kdyby všichni používali věci z doby socializmu do teď, tak by to tu vypadalo jako v té době.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]