Lumia 710 - nejde nabíjet

Od: Datum: 17.03.14 14:37 odpovědí: 5 změna: 17.03.14 16:47

Ahoj, nefunguje nám l710 tím, že nefunguje USB konektor.. nabíječkou to není, tu jsem zkoušel jinou od tabletu.. Nespáruje se s pc a ani nenabíjí.. Zkoušel jsem vyndat baterku atd.. a nic i tovární nastavení..
Neví někdo co s tím? Dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 17.03.14 14:40

Tak pokavad nefunguje USB konektor, tak asi ho opravit ci vymenit? Nebo co jineho s tim chcete udelat?

Ohodnoceno: 0x

Od: takeshi*
Datum: 17.03.14 14:42

tak jestli to neni třeba SW... :)

doplněno 17.03.14 15:21:

V 7 ráno jsem ho vytahoval z nabíječky a šel.. pak už ne :s

Datum: 17.03.14 14:40
Nejspíš by mu pomohlo dát ho do opravny. *ee*
doplněno 17.03.14 15:23:

naprostý šunt největšího kalibru, baterie vydrží cca půl dne a mobil nelze nabít protože po týdnu používání nefunguje nabíječka či je mikro usb uvolněné

po týdnu užívání je tento mobil nefunkční, nejde nabít a baterie odchází po 8 hodinách používání. Mikrofon je vadný, volající mě neslyší, Je to to nejhorší co jsem si kdy koupil, jdu to reklamovat

http://mobilni-telefony.heure…ia-lumia-710-8gb/recenze/?s=3

Od: takeshi*
Datum: 17.03.14 15:27

no já jsem ten mobil otevřel, ale žádnou vadu jsem nikde nenašel.. :o mobil prodám na ND jestli to nevyřeším

Od: joid
Datum: 17.03.14 16:47

Pro boha a proč si kupujete Windows mobile?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.