Apple x Samsung

Od: Datum: 10.03.14 15:28 odpovědí: 6 změna: 10.03.14 17:37

Dobrý den,

chci se zeptat kterou značku mobilního telefonu/tabletu by jste preferovali.

Samsung nebo Apple? Vsadili by jste na dílenské zpracování Applu, nebo svobodnější OS od Googlu a lepším fotákem samsungu?

iPhone 5S nebo Galaxy S4?
Předem děkuji za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.14 15:30

Samsung.

OS na který je spoustu aplikací (a k některým ekvivalent na Apple neznám). Vyměnitelnost baterie, karty.

Ohodnoceno: 0x

Od: kjld
Datum: 10.03.14 15:31

Pokud chcete fotit, kupte si foťák. Jinak jistě lepší foťák má 5S než Galaxy. Spíše se ptejte sebe, zda vám vyhovuje mít kontakty a market na Googlu nabo u Applu. Na drouhou stranu, proč do výběru nezařadit třeba něco od Nokie? A jsme zase u stejnéního, bude vám vyhovovat mít kontakty a market u Microsoftu?

Od: bedrich*
Datum: 10.03.14 15:35

Jsem odjakžival jablíčkář, teď mám 14 dní puječenej Samsung a je docela fajn. Podle mě je Samsung jediná společnost která se dokáže Applu vyrovnat. Kde budu mít kontakty je mi docela jedno, plynulost os je na obou zařízení stejná, s tím že Samsung je "svobodnější.

Od: hjk
Datum: 10.03.14 15:41

Pokud máte na jablíčko, neváhejte.

Od: samsungfanboy
Datum: 10.03.14 16:41

V Evropě 100% Samsung.

V USA 100% Apple.

Pokud máte na samsung, neváhejte.

Datum: 10.03.14 17:37

v usa apple , stoji tam par supu , odladeny OS kvalitni

samsung se zacina posledni dobou chovat strasne , ceny predrazene .

Nove novinky za par supu jsou cinske mobily

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.