Jakou velikost Televize

Od: Datum: 06.03.14 19:15 odpovědí: 7 změna: 06.03.14 22:29

Dobrý den může někdo poradit jakou velikost tv, v palcích koupit na vzdálenost od gauče k tv 3m? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.14 19:20

k TV to mám asi 3,5m. Uhlopříčka 42" mi přišla obrovská, po měsíci jsem si zvyknul a po letech bych zkusil 50-55". Takže pro vás bych hádal 47-50" :) Tedy pokud jste fanoušek filmů a ne jen konzument TV zpráv. V tom případě 42" udělá službu parádně.

Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 06.03.14 19:26

kupuji si větší a větší. ted mám 117cm. a už se mi zdá malá a to koukám ze 4 metrů. takže pro Tebe bych to dal na těch 117cm.

Datum: 06.03.14 19:57

Ta největší, na jakou ti stačí peníze.

Ohodnoceno: 1x

Od: pepr®
Datum: 06.03.14 21:32

Správná odpověď.

Brácha se dívá ze 2,5 - 4m. Měl (původně z menšího pokoje) 55cm CRT. Koupil si 43"(109 cm) Super, velká obrazovka, konečně viděl na formulkách na pořadí na obrazovce. Viděl ji kámoš a říkal, že za chvílu mu bude připadat malá. Až tak úplně mu nevěřil. Za měsíc mu dal za pravdu.

Já jsem si koupil rovnou 50" (127cm), dívám se z 2,5 - 3m a jsem spokojený.

I když, když přisla kamarádka, tak říkala, že ji z toho bolí oči. Ale oni mají 37" (94cm) na asi 3m. Je to o zvyku. Bratrovi to taky bylo ze začátku z těch 2,5m nepříjemné. Teď už v pohodě.

Ale @clayman má taky pravdu. Jestli máte HD příjem (satelit?) a rádi filmy, tak čím větší, tím lepší.

Datum: 06.03.14 21:23

tohle bude asi hodně individuální - mně by např. nejspíš stačila cca 50 cm (tak 21´ - jestli tenhle rozměr existuje)
(asi na tuhle vzdálenost jsem tv snad pod 50 cm měl, a po větší jsem ani netoužil...)

Datum: 06.03.14 22:23

Jo, jo je to jak s telefony, tak s televizemi... větší a větší a větší. Znám člověka, co místo toho, aby si koupil televizi, si koupil rovnou dataprojekor. Cenově nastejno...satelit a podobné nesmysly měl externí i u předchozí TV... neměl problém. Úholpříčku si může praktiky měnit jak je libo. Avšak na pořádnou TV to asi nemá.

Od: bmbx®
Datum: 06.03.14 22:29

zajicxxx:

...Avšak na pořádnou TV to asi nemá...to bych nesouhlasil, projekce na plátno má taky své kouzlo :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.