Pohony mhouse

Od: Datum: 01.03.14 22:48 odpovědí: 12 změna: 09.07.14 12:36
Uz nevim kam se obratit ,dodavatel nekomunikuje,zakoupil jsem pohon pro jednokridlou branu wg1k. Vse bylo doruceno ovsem ne cesky navod na zapojeni ten jsem si nasel po dlouhem hledani na internetu ale je to jen pro ridici jednotku na dodany napajec neni nic ,z trafa jsou vyvedeny 4draty ale co snima a hlavne jake mam pouzit ,mate nekdo tento pohon a ridici jednotku vcetne napajece ,moc prosim o radu jak mam pripojit ten napajec dekuji vsem
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 01.03.14 23:07
Ohodnoceno: 0x

Od: duha®
Datum: 01.03.14 23:23
Dekuji vam za ochotu a omluvte muj vyraz tohle je absolutne nepouzitelne vyrobek je uplne jiny a navody jsou taktez jine mohu doplnit akorat to ze ridici jednotka je START-S7LT tady cesky navod mam ,nemam vsak oznaceni napajeci jednotky natoz schema zapojeni ,opravdu uz nevim kde hledat jestli na neco prijdete budu vam vdecny
Datum: 01.03.14 23:56

Moc se mi nezdá že by ta řídící jednotka byla o tolik jiná než ta popsaná v manuálu viz odkaz výše...

Dejte sem detailni fotku otevřené řídící jednotky, věřím že jednotlivé kontakty budou popsané přímo na DSP.

Většina těchto pohonů je prakticky stejná, takže nemůže být problém to zapojit a nastavit i bez manuálu.

doplněno 02.03.14 00:20:

Je na tom trafu nějaký název nebo jak jste ho objednával?

Počítám že to bude obyčejné trafo 230V>24V AC. Takže 2 dráty přijdou připojit na 230V a ostatní dva do řídící jednotky.

Dejte sem fotku toho trafa

doplněno 02.03.14 11:11:

Zkusil bych tedy na tu jeho svorkovnici připojit 230V a pak voltmetrem změřit mezi modrým a jiným drátem.

Jak se to trafo jmenuje?

Datum: 02.03.14 00:12
Tady nejde o ridici jednotku ale o to trafo ktere nema absolutne zadny popisek jaky drat pouzit. Svorkovnice ridici jednotky je perfektne popsana i kam se zapojuje napajeni ale jaky drat mam pouzit kdyz jsou tam ctyri , fotky mohu az tak kolem poledne ale dam je sem ,sice elektrice trochu rozumim ale je i moznost odpalit ridici jednotku a ta nebyla zadarmo , i tak vam vsem dekuji za odpovedi a ty fotky sem dam
Datum: 02.03.14 00:36
To trafo bylo prilozeno v baleni a ridici jednotka zabalena zvlast je to vlastne jen osazena desticka ,bohuzel ted se nedostanu na pc veskere odpovedi pisu z mobilu takze fotku mohu nejdriv dnes dopoledne
doplněno 02.03.14 00:41: To trafo samozrejme 230 V vystup 12/24. A to tam pisou jeste o nejakem jumperu J12 pro male napeti nejaka propojka tak to mi uz hlava vubec nebere protoze nic takoveho nebylo prilozeno
Datum: 02.03.14 00:43
Pripojeni 230v ma svy ,ty ctyri draty je vystup z toho trafa
Datum: 02.03.14 08:57

přikládám slíbené fotky

doplněno 02.03.14 09:11:

na prvním obrázku je samotný napaječ ,pod těmi dráty je svorkovnice pro připojení na sít .Zem je jasná , co ty ostatní že by modrej jakoby plus a k tomu připojit bud hnědej jako 12V nebo černej jako 24V? Druhý obrázek je řídící jednotka první dvě okýnka je pro pripojení právě trafa druhý dvě jsou pro připojení pohonu další řada je pro příslušenství jako je světlo čidla a tak ale má to také svý připojení pro napájení

Datum: 03.03.14 09:36

tento návod asi máte: http://azpohony.cz/wg1k-pohon…jednokridlou-branu-p-289.html

ohledně zdroje - zapojit na síť a pak multimetrem, přepnutým na stejnosměrný rozsah napětí měřit mezi modrým (mínus) a hnědým (buď +12V nebo +24V) a dále mezi modrým a černým (zase +12V nebo +24V), takže žlutozelený ochrannývodič, modrý obvykle mínus, hnědý a černý jeden z nich +12V, druhý +24V, pokud tento zdroj je opravdu 230V AC/12/24V DC

je na zdroji nějaké označení? u koho jste tento pohon kupoval?

Datum: 03.03.14 15:19

Děkuji všem za rady už to mám zapojený ale nevyzkoušený to udělám co nejdříve ,zrovna jsem musel koupit jinou sim kartu do gsm protože mi pořád hlásila chybu tak jsem se obrátil na prodejce kde mi řekli že od této společnosti často simky nefungují , snad se na to dneska jěšte dostanu naprogramovat a zapojit

Od: montegocz*
Datum: 07.03.14 09:20

A není jednodušší použít originální řídící jednotku CL2 k pohonům Mhouse? Přece jen je to vyzkoušeno přímo výrobcem..

Od: dony85
Datum: 08.07.14 15:45

Dobrý den,

chtěl bych se prosím zeptat a poradit, zda má někdo zkušenosti, jaké pohony k dvoukřídlé bráně mám zakoupit, abych nekoupil nějaký šunt...co jsem koukal, tak je to rozmezí od 3 - 20.000,- :)

celková délka brány 3,5m váha cca 60kg/křídlo

Moc děkuji za rady.

Tomáš

Od: montegocz*
Datum: 09.07.14 12:36

Naše doporučení je sada Nice Mhouse WG2.

Max. délka křídla 200 cm, až 250 Kg, jednoduché programování, český návod, další ovladač za 1 Kč, určeno pro montáž svépomocí, bez potřeby být elektrikář, doprava zdarma..

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.