Mobil nenabíjí

Od: Datum: 27.02.14 11:23 odpovědí: 7 změna: 09.04.14 17:51

Mám šestipalcový dotykáč a občas se mi stane, že ho dám do nabíječky a on ukazuje že nabíjí, ale nenabíjí. Někdy pomůže vypnutí, jindy vyndání a znovuvložení baterie, ale je to čím dál horší. Mám ho dát do servisu /je v záruce/, nebo je něco s baterií? A jak se vůbec takový mobil dává do opravny. Mám tam spoustu aplikací včetně vstupu do banky, hesel atd. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 27.02.14 11:30

Pokud je v záruce, reklamujte ho. Všechna uložení hesel,smažte.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 27.02.14 11:31
Reklamovat.
Nez ho date na reklamaci zazalohujte ho nekam na sd kartu (jsou na to aplikace) a provedte restart do tovarniho nastaveni.
Ohodnoceno: 3x

Od: radkas*
Datum: 27.02.14 11:36

A nebudou mě přesvědčovat že je to chyba baterie? Mám dvě a dělají to obě, takže v tom to asi nebude, ale platí záruka i na baterie?

Datum: 27.02.14 11:37

Teď jsem řešil to samé s diagnozou: špatný konektor na telefonu.

Na ebay jsem si jich objednal 10 a normálně jsem ho přepájel.

Už se zase nabíjí...

doplněno 27.02.14 11:40:

špatný nabíjecí konektor

doplněno 27.02.14 18:52:

tak přesně takový měřák jsem si chtěl spíchnout, vůbec mě nenapadlo že se to prodává... dobrý tip.

Ohodnoceno: 0x

Od: jm*
Datum: 27.02.14 11:38

záruka na opotřebení baterie není. Pokud tedy není baterka za měsíc provozoví vadná.

Od: rv
Datum: 27.02.14 18:39

Pro nabíječku s USB výstupem používám mezikus mezi nabíječku a kabel do telefonu/tabletu/GPS/...

http://www.aliexpress.com/ite…k-Tester-Blue/1044684384.html

a okamžitě vidím, jaké je napětí i proud.

Od: radkas*
Datum: 09.04.14 17:51

Tak nakonec to bylo jen tou šňůrou. Vidlice v zásuvce je v pořádku, ale čínský žlutý kabel nabíjí pomalu, nebo vůbec. Je to možné? Vyměním jen kabel a nabíjí jako čert.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.