Nefunguje stahovani u samsungu galaxy s4 mini

Od: Datum: 24.02.14 21:54 odpovědí: 5 změna: 06.01.16 17:41
Dobrý den, potřebovala bych pomoc. Mam samsung galaxy s4 mini a kdyz chci neco stahnout, jakykoliv soubor, tak to napise internet se zastavila a nebo ze to nejde stahnout. Zkousela jsem i jiny prohlizec a ta sama chyba a dela to jak pres wifi tak i internet v mobilu. Predem dekuji za odpoved
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 24.02.14 22:30

Dobrý den, a máte nastaveno, kam se mají soubory stahovat a ukládat? Zdravím!

doplněno 24.02.14 22:43:

Také se podívejte, zda je dostatek místa (paměti) v tom vybraném úložišti, kterým je např. paměťová karta.

doplněno 24.02.14 23:07:

Zkuste stahovat jen hodně malé soubory, zda se to podaří. Jinak, nevím. Patrně je něco špatně nastaveno nebo je stahování nějakým programem blokováno. Zkuste si i nainstalovat třeba jiný prohlížeč nebo vymazat paměť a cookies v tom současném či vymazat (uvolnit) mezipaměť celého mobilu. A zavřít (ukončit) nepotřebné aplikace.

doplněno 25.02.14 08:02:

iv - ten restart do Továrního nastavení udělá v podstatě to samé, co jsem napsal.

Tedy, vše vyčistí a ukončí - potom mobil funguje jako nový.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.02.14 22:56
Mista v pameti mam dostatek. Vim, kam se mi to uklada, ale zmenit misto ulozeni to neumim. A ono se to nezacne ani stahovat zmacknu stahnout a internetovy prohlizec se vypne .
Od: iv®
Datum: 25.02.14 06:45
Delalo mi to stejne. Dokonce jsem byla rozhodnuta tlf vrátit. Pomohlo mi restart do tovarniho nastaveni. Od te doby nemám sebemensi problém.
Ohodnoceno: 1x

Od: eva27
Datum: 06.01.16 17:41
Muzu se zeptat, kde se to tak da prenastavit? A co vse se tim smaze? Dekuji
Ohodnoceno: 0x

Od: eva27
Datum: 06.01.16 17:40
Ahoj, jak jsi to nakonec vyresila? Deje se mi to same...a nevim, co s tim :(
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.