Android aplikace na zamčení složky v galerii

Od: Datum: 16.02.14 00:47 odpovědí: 2 změna: 17.02.14 14:07

Ahoj, sháním aplikaci na android, která mi může zamknout pouze jednu složku v galerii, ostatní složky aby zůstaly přístupný. Koukám na market, po internetu, nemůžu nic najít. Asi hledám špatně. Znáte někdo takovou?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bimba*
Datum: 16.02.14 05:53
Ohodnoceno: 0x
 
Od: deltomi*
Datum: 17.02.14 14:07

Ahoj, aplikací na marketu je spousta, stačí si zadat do vyhledávání něco jako "gallery lock", ale raději bych ti doporučil složku zašifrovat, protože spousta těchto programů složku jen skryje pro aplikaci Galerie a tak se k ní relativně snadno dostaneš ze správce souborů nebo třeba z jiné aplikace. Osobně používám Encryption Manager klasicky z Marketu.

PS: pokud by ti šlo jen o skrytí složky kvůli zaplétání obrázků do galerie, které tam být nemají, tak stačí v té složce manuálně vytvořit soubor s názvem ".nomedia" nebo si stáhnout stejnojmennou aplikaci z marketu, která to dělá za tebe.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.