Co je lepší z praxe a zkušeností?

Od: Datum: 13.02.14 15:19 odpovědí: 6 změna: 13.02.14 16:45

Dobrý den vybírám výkonnější digitálí fotoaparát. Koukám po Canonu Powershot G15 a Nikonu Coolpix P7700 všechny specifikace jsme si přečetl u obou fotoaparátů. Jaké máte zkušenosti s těmito fotoapáráty jaký je lepší? Doplním fotím dost makro a krajinu, ( a i někdy portréty) :) Budu rád za všechny rady tipy, děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.14 15:33

Můžete si porovnat fotky třeba tady

http://zerovcak.rajce.idnes.cz/

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 13.02.14 15:38

Kdybych si mohl vybrat jen z těchto dvou, tak Canon. Nikon umí možná zrcadlovky, ale kompakty od nich jsou snad úplně nejhorší, bohužel.

Ohodnoceno: 2x

Od: ber
Datum: 13.02.14 16:08

Díky :) Taky jsem radši rpo canon, ale tedka jsem narazil na Olympus XZ-2 jaký je nevíte někdo? docela mně zaujal, ale nevím jestli by mi vyhovoval na moje požadvky makro a krajina...

Datum: 13.02.14 16:16

Éra dobrých Olympusů skončila s C 740.

Datum: 13.02.14 16:39

Datum: 13.02.14 16:45

pokud jde opravdu o pořádné porovnání výstupů z fotoaparátů tak se podívejte na stránky www.dpreview.com, jso tam celkem solidní recenze a hlavně jsou tam foceny úplně stejné objekty, takže lze porovnávat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.