Cubot One nejde spustit

Od: Datum: 11.02.14 19:45 odpovědí: 3 změna: 12.02.14 09:55

Dobrý den. Dnes se mi stala taková nepříjemnnost s mým telefonem. Jedná se o značku Cubot typ One.
Mobil se mi včera úplně vybil a než jsem se doplahočil k nabíječce tak utekli 3 hodiny. Mobil jsem připojil na nabíječku a protože to má tento mobil tak blbě nastavený že se nezapne hned tak jsem ho nechal ležet a šel spát. Jakmile jsem se probudil mobil jsem se pokoušel zapnout ale neoběvilo se mi ano logo mobilu ani značka že je mobil vybitý, což by bylo trochu nelogické když byl celou noc na nabíječce. Tak jsem to zkoušel držet, mačkat, měnit zásuvku,kabel. Ale pořád se nic neděje. Nemá někdo tady s tímto něakou zkušenost? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.02.14 20:17
avatar

Dobrý den, já mám stejnou zkušenost, ale s jiným mobilem. Pomohlo vyndat baterku a po chvilce ji vložit - potom se mobil už "čapnul". Zkuste to. Zdravím!

doplněno 11.02.14 21:19:

Tak to nevím. Ale, už vím, že nesmím nechat mobil zcela vybít, protože jinak nechce naskočit. Baterii jsem vytáhl tenkrát celou a asi do jedné minuty zase vrátil. Nejsem si jistý, zda naskočil hned po zapnutí, ale možná jsem znovu připojil nabíječku. Ale, i já jsem z toho byl celý špatný - naštěstí se mobil "čapnul".

doplněno 11.02.14 21:24:

Ještě doplním, že to vzpamatování mobilu trvalo docela dlouho - možná 3 minuty.

doplněno 12.02.14 12:19:

Musíte si hlídat, aby ten mobil zcela "nezdechnul" a potom bude fungovat.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: sealsmith*
Datum: 11.02.14 21:06

Baterii jsem skoro vytáhnul a asi po 45 minutách vrátil zpět.. Ale mobil pořád nic.. Nechce se mi mobil posílat na reklamaci kamsi do Číny...

Od: sealsmith*
Datum: 12.02.14 09:55

Když se mi první pokus s vytažením baterie nepodařil tak jsem nechal baterku vytaženou přes noc. Ráno už když jsem baterku dal do mobilu a zkusil mobil nastartovat tak najednou logo a jede.. (Zatím) Nejspíš si potřeboval odpočnout. Ale jestli mi to udělá ještě jednou tak je k mání! :D Děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.