Jak stáhnout fota?

Od: Datum: 09.02.14 18:32 odpovědí: 4 změna: 09.02.14 18:52
avatar

Dobrý den.

Ve fotoaparátu mám větší množství fotek. Fota jsem si dle potřeby stahovala do PC. Nyní bych ale potřebovala z fotoaparátu stáhnout do PC všechny fota najednou. Nemohu přijít na to, jak to udělat. Poradíte mi? Jsem laik, tak bych potřebovala popsat postup. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.14 18:35
avatar

Buď tam přetáhnete celou složku s fotkami, nebo u náhledů fotek podržíte klávesu CTRL a stisknete A (tedy CTRL+A) a označí se vám všechny fotky. Ty už si jednoduše přetáhnete kam chcete.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pepr®
Datum: 09.02.14 18:37
avatar

Předně jaký máte foťák.

Dále stahujete fotky pomocí programu k foťáku nebo pomocí průzkumníka windows nebo to posíláte z foťáku po jednom pomocí tlačítek na foťáku?

doplněno 09.02.14 20:01:

Import obr. a videii by měl nakopírovat všechny obrázky najednou. Pokud se tak neděje. Zavřete to vyskakujcí okno, otevřete Start - Počítač - složku s foťákem a označte požadované fotky. Pokud chcete kopírovat všechny, podržte Ctrl a zmáčkněte (na klávesnici) A, označí se všechny. A kopírujte. Buď pomocí Ctrl+C (kopírovat) a Ctrl+V (vložit) nebo pomocí pravého tlačítka myši.

Je možné, že Geniusy dávají fotky do složek jako třeby Panasonic. Tak je třeby prohledat složky foťáku a otevřít i další podsložky. A podobným stylem jako výše zkopírovat fotky z každé složky zvlášť. Vkládat je můžete samozřejmě všechny k sobě do jedné složky.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.02.14 18:52
avatar

Fota mám ve starším fotoaparátu zn. Genius. Když připojím fotoaparát k PC, tak se mi otevře - import obrázků a videí. Tak stahuji fota do PC. Fotím skoro denně a fota hned stahuji. Nyní bych potřebovala stáhnout všechna fota.

Datum: 09.02.14 18:43
avatar

Jak říká kolega,v prohlížeči si otevřu složku fotek ve fotoaparátu a označím je.Pak stisknu pravé myšítko,objeví se mi hláška:"copy to folder" stáhnu označené fotky do vybraného adresáře.Fotky ve fotoaparátu zůstávají.

hláška:"move to folder" stáhne fotky do vybraného adresáře,fotky z fotoaparátu vymaže.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.