Jaký mobil mám vybrat?

Od: Datum: 09.02.14 17:08 odpovědí: 4 změna: 10.02.14 00:45

Dobrý den, potřeboval bych poradit jaký mobilní telefon si mám koupit rozhoduji se mezi HTC Desire Z a Prestigio MultiPhone 5451 DUO. Předem děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.14 17:55

S HTC mám zkušenosti..první rok o.k., po dvou letech už je skoro nepoužitelný. Restart minimálně jednou denně, seká se, občas nepíše klávesnice hw občas sw, občas vypadne signál atd.. Tovární reset pomohl na pár dní. Aktualizace sw pro tento telefon není.. Už bych do něj znovu nešla.. S tím druhým zkušenosti nemám.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.02.14 18:31

Já bych nedoporučoval(vlastnil jsem asi měsíc HTC Evo 3d a pak jsem ho raději prodal) ani jeden z uvedených telefonů. Pokud chcete Windows Phone zvolte Nokii, pokud android zvolte Samsung, Alcatel možná LG nebo Sony Ericsson.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.02.14 21:00

ja mel htc evo 3d s custom rom pres 3roky , aktualizace byly skoro porad a spokojenost :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.02.14 00:45

Zdravím, pokud chcete moderní telefon na zábavu tak asi to Prestigio. Musím Vás ale upozornit, že ať si vyberete jakýkoli z těchto 2 bude na 2 - 3 roky strašně zasekaný...

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.