Samočinné přepínání

Od: Datum: 09.02.14 13:11 odpovědí: 1 změna: 09.02.14 22:29

Na domácím kině Samsung HT-E5530 začalo asi po roce provozu docházet k samočinnému přepínání vstupů. Například při přehrávání DVD se v různou dobu (někdy třeba po hodině přehrávání) sám od sebe přepne zdroj signálu třeba na vstipní HDMI, optický kabel nebo AUX. Po ručním přepnutí zpět na DVD někdy chvíli vydrží, jindy opět zase přepne na něco jiného. K tomuto samozřejmě dochází nejen při přehrávání DVD, ale i při užítí jiného zdroje signálu. Kino je propojeno přes HDMI s televizorem Samsung a do domácí PC sítě také kabelem. Software kina je aktualizovaný - aktualizace nepomohla. Dálkový ovladač by také měl být v pořádku, zkusmo byly vyndány baterie a přesto k samočinnému přepnutí došlo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.02.14 22:29
avatar

Dobrý den, tak, může to být závada elektronická a zřejmě i na reklamaci. Ale, ještě mám takovou teorii, jestli k tomu nedochází použitím nějakého jiného DO k jinému přístroji - buď u Vás v domácnosti nebo (spekuluji) od sousedů (pokud třeba nebydlíte v RD nebo na samotě u lesa). Některá DO mohou působit i na jiné přístroje, ale způsobují jinou funkci. Ale, to je jen spekulace. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.