Jaká myš k TV Thomson?

Od: Datum: 07.02.14 08:36 odpovědí: 6 změna: 07.02.14 15:32

Dobrý den,nevíte prosím někdo jakou bezdrátovou myš použít k TV Thomson 42 FU 5553 Smart k prohlížení na netu? U běžných myší funguje pouze roll on tedy nahoru a dolů, kurzor nikde.Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.14 08:56

Dobrý den, zeptejte se tam kde jste tu televizi kupoval.Popřípadě pokud vám nebudou schopni odpovědět obraťte se s otázkou raději na výrobce, určitě vám odpoví.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.14 15:29

Dobrý den, to bylo první co jsem udělal, zeptal se na prodejně ( Plzeň, Elektroworld ) a výrobce? Oficiální stánka www.Thomson.cz - neexistuje, ani jsem nenašel žádné zastoupení v ČR kde by šlo navázat spojení.Ale děkuji.

Datum: 07.02.14 10:26

Dobrý den.

Já můžu doporučit klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400 (viz třeba zde: http://klavesnice.heureka.cz/logitech-wireless-touch-keyboard-k400/).

Je to vlastně klávesnice s touch padem - člověk nemusí mít zvlášť klávesnici a myš a má to v jednom... Používám jí k TV Samsung, kde funguje bez problémů. Je tu ale vždy určité riziko, že zrovna s tou či onou TV nebude fungovat (potom je možné ji během 14-ti denní lhůty, v případě objednání přes internet, vrátit).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.02.14 15:31

Dobrý den,děkuji za odpověď Logitech určitě vyzkouším, Samsunga mám též, tam opravdu jdou všecny myši co jsem zkusil, Thomson holt není tak dobrá značka. Děkuji

Datum: 07.02.14 14:10

Pokud televize podporuje USB HOSTS je to uplně jedno.

Mrknout do návodu a pokud je tam ono USB HOSTS tak jakoukoliv-drát-bezdrát...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.14 15:32

Děkuji za odpověd USB HOSTS, opravdu Thomson nemá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.