Propojení pc s tv

Od: Datum: 05.02.14 17:38 odpovědí: 3 změna: 05.02.14 20:02

Ahoj, prosím Vás o radu. Na mé tv mám zepředu dva vstupy cinche, bílý a žlutý viz foto, je možné propojit počítač s mou televizí pomocí tohoto kabelu http://www.czc.cz/premiumcord…xcinch-rca-10m/72527/produkt? Nebo za použití této redukce http://www.alemat.cz/elektron…zasuvka-a-v-scart-vidlice-in/ to propojit přes scart? Jde to?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.02.14 18:10

Záleží jaký máte počítač, přesněji jaké výstypy má grafická karta. Dnes se zpravidla propojuje PC s TV pomocí HDMI. Pokuď tento na TV nemáte (podle foto to vypadá na starou přenosnou flaškovou TV, takže nemáte), tak to prakticky propojíte pouze v případě, že máte PC s TV výstupem, což mívaly některé spíš starší grafické karty. Buď měly videovýstup na stejném typu konektoru jako je na vašem obrázku, nebo S-video, takový malý pětikolík.

Takže ještě jednou, pokud vaše PC nemá TV výstup, tak to reálně se starou TV nepropojíte. Existují sice kovertory, ale reálně to nemá smysl.

doplněno 05.02.14 20:12:

Tak si schválně počkáme, jestli tazatelka, která používá ještě takovouto TV je ochotna vyhodit oknem 1132 Kč za dočasné nic moc řešení, či si to objednávat v zahraničí. Můj tip je, že na 99% ne. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 05.02.14 20:02

tomkk:

...přenosnou flaškovou? Jak se mění postupem času terminologie, To vždy znamenalo elektronková, dnes už se tak nazývá CRT

Proč nemá konvertor reálně smysl? Pokud chce tazatel čučet na filmy a pokud za to chce dát 500-1000Kč tak proč ne?

http://www.suntech.cz/produkt…site-cinch-s-video-konektory/

http://www.tinydeal.com/VGA-t…id=CKPxqZLWtbwCFTCWtAod9GgABQ

doplněno 05.02.14 21:00:

tomkk:

Ale to už je přece její věc :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.14 18:20
avatar

Odkazovaným (tříbarevným kabelem) rozhodně nikoli. Je to kabel na přenos komponentního videa, analogového třísložkového RGB-viz barvy red, green, blue-kterým je možno přenášet HD video, přestože se jedná o analog. Žlutý na video na scartu je to stejné, jako žlutý na televizi vepředu. Zjistěte, jestli máte žlutý cinch na PC. Jedná se ovšem o poměrně nekvalitní přenos videa.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.